Ga naar hoofdinhoud

Lees hier ons meest recente nieuws

Adfiz-Nieuws_Default.png
  • Gefeliciteerd

    Adfiz feliciteert in oktober

    Adfiz bestaat dit jaar 8 jaar, als je de voorgangers NBVA (1909) en NVA (1946) daarbij optelt kom je op 108 jaar. Er zijn leden die al sinds het allereerste uur lid zijn, maar ook leden die pas in de laatste jaren lid zijn geworden . En dat vinden wij bijzonder! In deze rubriek feliciteren we iedere maand de kantoren die een lustrumjaar lidmaatschap kunnen vieren. Bijzondere felicitaties voor Van der Linden Adviesgroep uit Bocholtz met het 50-jarig bestaan van het kantoor
    3 okt 2017
    • Vereniging
    Meer info
  • profile-1.jpg

    Zorgen om onverzekerbare risico's

    Steeds vaker bereiken mij signalen over de (praktische) onverzekerbaarheid van bepaalde risico’s. Bijvoorbeeld van taxi’s en recyclingbedrijven. En in het Adfiz Magazine dat later deze week verschijnt, vertelt een Adfiz-lid over zijn – overigens vruchteloze – queeste om een WA + casco verzekering te sluiten voor de vrachtwagencombinatie van een veetransporteur. Dat een ondernemer zich niet tegen elk risico kan indekken, is begrijpelijk. Maar het niet kunnen verzekeren van een taxi of een veetransportwagen? Kom op, dat gaat er bij mij niet in!
    2 okt 2017
    • Vereniging
    • Onverzekerbaarheid
    Meer info
  • adfiz logo.jpg

    Een greep uit de ledenberichten van september

    Sinds vorige maand schrijft Enno maandelijks over een onderwerp dat hem is opgevallen binnen de branche. Zijn ‘Brief van de directie’ is hiermee vervallen. Het overzicht van de belangrijkste ledenberichten uit de voorgaande maand publiceren we vanaf nu iedere eerste werkdag van de maand op onze site.
    2 okt 2017
    • Zorg en inkomen
    • Europa
    • Vereniging
    Meer info
  • Verbeteringen vindbaarheid informatie Adfiz Extranet

    De hoeveelheid informatie op het extranet groeit de laatste paar jaar zeer snel. Behalve nieuws en evenementen is er ook steeds meer praktische compliance-informatie, en zijn er meer ledendiensten, ledenvoordelen en belangrijke updates in lobby-dossiers. Daarom werken we aan een betere vindbaarheid. Sinds deze week kun je bijvoorbeeld de zoekresultaten filteren. Daarnaast staan onder de ledenberichten automatisch de meest recente gerelateerde berichten.
    27 sep 2017
    • Vereniging
    Meer info
  • adfiz logo.jpg

    Verslag expertsessie Zorg & Inkomen: collectiviteiten

    Op woensdag 20 september vond het Zakelijk Platform plaatst. Het verslag van de plenaire sessie, waar werd gesproken over insurtech, vind je hier. Aansluitend aan de plenaire sessie waren er drie expertsessies georganiseerd. Onder andere rondom het thema zorg & inkomen, waar gesproken werd over zorgcollectiviteiten.
    25 sep 2017
    • Zorg en inkomen
    • Vereniging
    Meer info