Ga naar hoofdinhoud

Lees hier ons meest recente nieuws

Tip: Wil je op de hoogte blijven? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief

Aanmelden nieuwsbrief
Adfiz-Nieuws_Default.png
  • Aanpassing samenwerkingsovereenkomst Hienfeld na commentaar van Adfiz

    Hienfeld heeft een aantal belangrijke punten in de overeenkomst gewijzigd. Aanpassingen zijn doorgevoerd op punten als bewijslevering van inschrijving en vergunning, het eenzijdig wijzigen van de provisieregeling door de verzekeraar, opzegging van de samenwerking en door de verzekeraar gestelde termijnen.
    16 aug 2012
    • Relatie aanbieders
    • SWO
    Meer info
  • SWO's Flexfront, DEFAM en De Financiële Makelaar beoordeeld

    Adfiz heeft de SWO’s beoordeeld van FlexFront, DEFAM en De Financiële Makelaar. In de reactie van Adfiz zijn zogenoemde attentiepunten en opmerkingen opgenomen. De SWO’s van Argenta Life en Voogd en Voogd zijn op dit moment in behandeling.
    13 aug 2012
    • Relatie aanbieders
    • SWO
    Meer info
  • Adfiz en Argenta hebben vervolgoverleg gepland op 29 augustus

    Argenta heeft begin juli de samenwerkingsovereenkomst ten aanzien van sparen met een groot deel van haar bemiddelaars opgezegd. Daartegen heeft Adfiz met de hulp van een juridisch adviseur geprotesteerd in een gesprek met Argenta op 12 juli jl. We hebben op 13 juli in een gezamenlijk persbericht gemeld dat Adfiz en Argenta begin augustus het vervolggesprek zouden voeren. Door de vakantieperiode is de vervolgafspraak echter enkele weken verschoven. Het vervolggesprek vindt nu plaats op 29 augustus. Argenta is op dit moment bezig om deze uitgangspunten verder uit te werken. Voorafgaand aan de bespreking ontvangt Adfiz een concept voorstel van Argenta.
    8 aug 2012
    • Bancaire diensten
    • Relatie aanbieders
    • SWO
    Meer info
  • Adfiz blijft strijden voor een goed en werkbaar PE-stelsel

    Mede op verzoek van Adfiz heeft het Ministerie van Financiën de aanpassingen gepubliceerd die zij maken ten aanzien van de vakbekwaamheidseisen. Hierdoor zijn marktpartijen beter in staat om te reageren op de lopende consultatie van de eind- en toetstermen door het CDFD.
    7 aug 2012
    • Regelgeving
    • Vakbekwaamheid
    Meer info
  • Doe mee aan het Adfiz Prestatie Onderzoek

    Zaken doen met verzekeraars en banken die hun zaken niet op orde hebben, kost u en uw klanten tijd en dus geld. Uitstekende prestaties van verzekeraars zijn daarom van groot belang. Volgende week start het elfde Prestatie Onderzoek naar de kwaliteit van verzekeraars, uitgevoerd door GfK Panel Services.
    1 aug 2012
    • Relatie aanbieders
    • PrestatieOnderzoek
    Meer info