Ga naar hoofdinhoud

Lees hier ons meest recente nieuws

Adfiz-Nieuws_Default.png
  • walking.png

    Den Haag maakt kennis met adviespraktijk, beleidsmakers lopen dag mee met Adfiz-lid

    Adfiz is vrijwel wekelijks in Den Haag om jouw belangen te behartigen. Regelmatig signaleren wij dat de beeldvorming in de politiek afwijkt van de werkelijkheid op de kantoren van onze leden. Wetgeving is lastig uitvoerbaar voor de adviseur of blijkt niet het onderliggende probleem op te lossen. Om de beleidsmakers te laten kennismaken met jouw adviespraktijk, organiseren wij een aantal meeloopdagen met beleidsmakers.
    29 nov 2016
    • Beloning
    Meer info
  • visie

    Adfiz in 2017 – deel 2: Hoe wordt financieel advies op de kaart gezet in 2017?

    De afgelopen tijd hebben we de plannen voor 2017 verder ingevuld. De overleggen in regio’s, commissies en de ledenraad zijn daarbij zeer waardevol geweest. Tijdens de ALV zijn het jaarplan en begroting vastgesteld. We investeren vooral in de effectiviteit van de lobby, een sterk imago en een betrokken vereniging. In dit ledenbericht deel 2 uitgelicht: Hoe wordt de waarde van het financieel advies in 2017 verder op de kaart gezet?
    28 nov 2016
    • Vereniging
    Meer info
  • generatieY.jpg

    Adfiz start weer met Jong Management

    Terug van weggeweest: Adfiz start weer met Jong Management. Hét onderdeel van de vereniging voor jonge managers en toekomstige managers tot en met 39 jaar. Een serie bijeenkomsten om kennis over ondernemerschap op te doen te sparren en te netwerken met gelijkgestemden. Heel graag ontvangen we de contactgegevens van de jonge managers in jouw organisatie zodat we ze persoonlijk kunnen uitnodigen. Dat kan via een e-mail aan Dorien Aaftink: d.aaftink@adfiz.nl
    28 nov 2016
    • Vereniging
    Meer info
  • staytuned-amdag.jpg

    Adfiz werkgroep start met vormgeving Financiële APK

    Hoe ziet Adfiz de Financiële APK? Een groot aantal financieel adviseurs kwam voor het antwoord op die vraag naar onze sessie op de AM-dag: “Financiële APK, Hot and Happening!”. Enno Wiertsema stond uitgebreid stil bij de redenen voor een Financiële APK en de eerste ideeën hoe zo’n APK eruit zou moeten zien. Daarnaast was er vooral veel ruimte om ideeën over zo’n APK uit te wisselen.
    24 nov 2016
    • Vereniging
    • Waarde van Advies
    • Zorgplicht
    Meer info
  • prestatieonderzoekflyerteam.png

    Enthousiaste deelname aan Adfiz Prestatie Onderzoek tijdens am: dag

    Ben jij onze enquêteurs tegengekomen op de beursvloer van de am:dag? Zes studenten met iPads liepen rond om aanwezigen het Adfiz Prestatie Onderzoek live in te laten vullen. Dat het een kleine moeite was bleek al snel. Maar liefst 400 adviseurs hadden 3 minuten tijd om een verzekeraar te beoordelen. In de gesprekjes met de adviseurs toonden ze zich enthousiast over de mogelijkheid via doorlopend onderzoek meer inzicht te krijgen in de prestaties van verzekeraars. Heb je ze gemist of nog een verzekeraar beoordelen? Dat kan nog steeds via: https://adfiz.tevreden.nl/adviseurs/
    24 nov 2016
    • Relatie aanbieders
    Meer info