Ga naar hoofdinhoud

Archief

  • tweedekamer_0.jpg

    Ronnes (CDA) en Van der Linde (VVD) pleiten voor grotere rol onafhankelijk adviseurs bij aflossingsvrije hypotheken

    Tijdens het Algemeen Overleg (AO) van 8 november in de Tweede Kamer was de aflossingsvrije hypotheek een van de centrale thema’s. Naast focus op de consument was er ook nadrukkelijk aandacht voor de rol van de financieel adviseur bij het informeren en activeren van consumenten met een aflossingsvrije hypotheek.
    15 nov 2018
    • Hypotheken
    Meer info
  • nn-logo.png

    Resultaten gesprekken met NN over integratie DL

    Onlangs heeft Adfiz met Nationale Nederlanden (NN) om tafel gezeten over de integratie van Delta Lloyd. Hierin hebben wij een aantal zorgpunten gedeeld over het opzeggen van verzekeringen in de paardenbranche en de transitie van het Ondernemerspakket naar het Zekerheidspakket. NN heeft een aantal toezeggingen gedaan. In dit ledenbericht hebben wij de belangrijkste uitkomsten samengevat.
    19 nov 2018
    • Relatie aanbieders
    Meer info
  • VVP.jpg

    Belangrijkste wijzigingen Wwft op een rij gezet in VVP Ken je vak

    In het novembernummer van VVP is een artikel van ons gepubliceerd over de Wet voorkoming witwassen en financiering van terrorisme (Wwft). Het artikel – waarin we de belangrijkste wijzigingen in de herziene regelgeving behandelen – is een samenvatting van de Handleiding herziene Wwft, die we onlangs publiceerden. Deze handleiding is weer een aanvulling op de herschreven Leidraad Wwft, Wwft BES en Sanctiewet 1977 en brochure voor bemiddelaars in levensverzekeringen van de AFM.
    19 nov 2018
    • Europa
    • Sanctiewet en Wwft
    Meer info
  • aflossingsblij.png

    Rol adviseur bij activeren klanten met aflossingsvrije hypotheek

    Adfiz is al enkele maanden intensief in gesprek met de Nederlandse Vereniging van Banken (NVB) over het informeren en activeren van klanten met een aflossingsvrije hypotheek. Ons gezamenlijke doel is dat klanten die bij het afsluiten van een hypotheek gekozen hebben voor een adviseur ook nu door een adviseur worden geadviseerd. Hierbij is het echter wel van belang om tot een uniforme samenwerkingsvorm tussen geldverstrekkers en adviseurs te komen. We willen namelijk voorkomen dat er per geldverstrekker een afwijkende samenwerkings- en verslagleggingsvorm ontstaat.
    20 nov 2018
    Meer info
  • Nibud_Payoff_Logo_RGB_01-01-1-768x358.jpg

    Reminder Jong Management – Voor één dag arm

    Op donderdag 6 december staat de volgende Jong Management bijeenkomst op het programma. We hebben al een mooi aantal aanmeldingen, maar er is nog ruimte voor een aantal deelnemers. Mocht je het nog niet gedaan hebben: meld je snel aan voor de bijeenkomst in Utrecht.
    20 nov 2018
    Meer info