Ga naar hoofdinhoud

Lees hier ons meest recente nieuws

Adfiz-Nieuws_Default.png
  • profile-6.jpg

    Sam Stevens stopt bij Adfiz

    Per 1 juni zal Sam Stevens Adfiz verlaten. In goed overleg hebben we gezamenlijk geconstateerd dat de reisafstand voor Sam een te zware opgave was en dat hij zich beter thuis voelt in een meer public-affairs positie.
    3 mei 2016
    • Vereniging
    Meer info
  • profile-1.jpg

    Update van de Adfiz-directie, 2 mei

    April was een prachtige, volle maand waarin ik veel leden en stakeholders heb gezien en gesproken. Zo waren er interessante gesprekken tijdens am:kantoorvandetoekomst en we hadden onze eerste clusterbijeenkomst van de regio's Den Haag, Rotterdam en Midden-Nederland. Ook waren we in gesprek met de AFM over de activiteitenkalender en waren we op bezoek bij het Ministerie van Wonen. Maar er gebeurde nog meer, ik neem je graag mee langs enkele hoogtepunten.
    2 mei 2016
    Meer info
  • beleggingsverzekering.jpg

    Aankondiging modelrapportage uniforme rapportage beleggingsverzekeringen

    Zoals aangekondigd in het ledenbericht van 21 april j.l. komen we volgende week met een modelrapportage om de activerings-inspanning van de adviseur op uniforme wijze terug te koppelen aan verzekeraars. Zo kunnen discussies voorkomen worden over de volledigheid van de informatie uitwisseling. Bovendien is het efficiënt om alle verzekeraars dezelfde informatie over het eindresultaat te kunnen leveren.
    28 apr 2016
    • Beleggingsverzekering
    Meer info
  • 10. Beeindigen klantrelatie.jpg

    Wat betekent de sanctiewetgeving voor adviseurs?

    Sanctiemaatregelen zijn politieke instrumenten in het buitenland- en veiligheidsbeleid van de Verenigde Naties, de Europese Unie en Nederland. Ieder bedrijf in Nederland heeft te maken met deze maatregelen die onder andere zijn ingevoerd om te voorkomen dat verzekeringsadviseurs zaken doen met, of geld overmaakt naar relaties die zich schuldig maken aan witwassen of het financieren van terrorisme. In dit ledenbericht lees je wat deze sanctiewetgeving voor jou betekent en wat je van Adfiz kan verwachten.
    28 apr 2016
    • Europa
    • Klantgegevens
    • Toezichtskosten
    • Toezichtkosten
    • Sanctiewet en Wwft
    Meer info
  • Nieuwe_baan_1_tile.jpg

    Heb jij al meegedaan aan onze enquête over personeelszaken?

    Om goed zicht te krijgen in de behoeftes te aanzien van personeelszaken, is het belangrijk dat zoveel mogelijk leden meedoen aan onze korte enquête. Op deze manier kunnen wij vanuit Adfiz kijken welke ondersteuning wij kunnen bieden variërend van standaard documenten (bv contracten) tot hulp bij het vinden van nieuw personeel. De enquête kun je hier invullen: https://nl.surveymonkey.com/r/FG39Q2D
    28 apr 2016
    • Ondernemen
    Meer info