Ga naar hoofdinhoud

Lees hier ons meest recente nieuws

Adfiz-Nieuws_Default.png
  • nieuw lid.png

    Welkom FinSafe Group als nieuw Adfiz-lid

    We heten FinSafe Group uit Brunssum van harte welkom als nieuw lid van de branchevereniging. FinSafe Group is opgericht in 2017 en wordt lid van de regio Limburg / Midden Oost Brabant.
    15 sep 2022
    • Vereniging
    Meer info
  • Transparant

    Nieuw: Kennisportaal transparante en voorspelbare arbeidsvoorwaarden

    Sinds 1 augustus 2022 gelden er voor werknemers in Europa nieuwe minimumregels voor arbeidsvoorwaarden op grond van de EU-richtlijn Transparante en voorspelbare arbeidsvoorwaarden. Over de voor onze sector belangrijkste bepalingen hebben we eerder gepubliceerd. Nu staan alle nieuwe regels gebundeld en toegelicht in het nieuwe kennisportaal transparante en voorspelbare arbeidsvoorwaarden.
    14 sep 2022
    • Arbeidsmarkt
    • Vakbekwaamheid
    • Compliance
    Meer info
  • VVP.jpg

    VVP Ken je vak: kennis delen over klimaatrisico’s

    Klanten en stakeholders kijken steeds vaker naar adviseurs als belangrijke speler om klanten beter voor te bereiden op klimaatrisico’s. Dat is ook hard nodig, want veel klanten zijn zich niet volledig bewust van klimaatrisico’s, hoe goed ze ertegen verzekerd zijn en wat zelf kunnen doen om risico’s te verkleinen. In VVP publiceerden we een artikel over de vraag welke verschillende rollen je daar als adviseur in kunt pakken.
    14 sep 2022
    • Klimaat
    Meer info
  • Afbeelding1 (2)

    Zakelijk Platform: het volledige programma in een overzicht

    Over een ruime week organiseren we weer een fysiek Zakelijk Platform, dé kennis- en netwerkbijeenkomst voor de zakelijk adviseur. Het thema is Duurzaamheid en Verzekerbaarheid. Dat is geen lukraak gekozen thema: verduurzaming staat bovenaan de lijst met strategische prioriteiten van het Nederlandse bedrijfsleven. Op woensdag 21 september praten we daarom hierover met elkaar én met experts van a.s.r., Aon, Chubb, DAS, Poliskraker en het Verbond van Verzekeraars. Heb je je nog niet aangemeld voor het Zakelijk Platform? Het kan nog steeds!
    13 sep 2022
    • Zakelijk Platform
    • Evenementen
    Meer info
  • Afbeelding4

    Plenair programma – Prinsjesdag, verzekerbaarheid van verduurzamingstransitie & klimaatrisico’s

    Het plenaire programma opent met een terugblik op Prinsjesdag door Remco Verduijn van Hoffelijk: wat zijn de – voor onze sector – belangrijkste onderwerpen die de dag ervoor bekend zijn gemaakt. Daarna bespreekt Wouter Bosschaart van Aon de impact van de verduurzamingstransitie op risico’s en verzekerbaarheid. Timo Brinkman van het Verbond van Verzekeraars en Sietze de Jong van Poliskraker behandelen de verzekerbaarheid van klimaatrisico’s.
    13 sep 2022
    • Zakelijk Platform
    Meer info