Ga naar hoofdinhoud

Archief

  • Aviary Photo_131604825826370063.png

    Adfiz Nieuwjaarsbijeenkomst 2018 weer groot succes

    Donderdag 11 januari was de Adfiz Nieuwjaarsbijeenkomst in Spant! in Bussum. Traditioneel de opening van het nieuwe verzekeringsjaar en het moment waarop de winnaars van het Adfiz Prestatie onderzoek bekend worden gemaakt. Met ruim 300 leden, verzekeraars en bekenden van Adfiz kunnen we spreken van een groot succes. Een kort verslag.
    15 jan 2018
    • Evenementen
    Meer info
  • privacy.jpg

    Volle bak bij privacysessie NJB

    Voorafgaand aan de Nieuwjaarsbijeenkomst op 11 januari was er exclusief voor leden een privacysessie georganiseerd. Adfiz beleidsadviseur Bettie Hoogsteen deed voor een volle zaal uit de doeken wat er voor de leden allemaal bij komt kijken om later dit jaar aan de verplichtingen uit de AVG te voldoen. Aansluitend legde gastspreker Luuk Akkermans nog eens uit waarom informatiebescherming zo belangrijk is, hoe ver de impact reikt als je data niet goed beschermt en hoe je de beveiliging van data organiseert.
    16 jan 2018
    • Vereniging
    • Privacy
    Meer info
  • Toetsing aanvraag Assurantie- en adviesbureau Lucas B.V. voor Adfiz lidmaatschap

    Assurantie-en adviesbureau Lucas B.V. heeft een aanvraag voor het lidmaatschap ingediend. Als er geen bezwaren uit de ledenkring komen wordt dit kantoor binnenkort definitief als lid ingeschreven.
    16 jan 2018
    • Vereniging
    Meer info
  • logo.png

    Flyer uitslagen Adfiz Prestatie Onderzoek voor bij je klantgesprekken

    Met het jaarlijkse Adfiz Prestatie Onderzoek doen we onderzoek naar de kwaliteit van verschillende aanbieders. Deze uitkomsten zijn niet alleen relevant voor de branche, maar kunnen ook ondersteunend zijn tijdens je gesprekken met je klanten. Ervaringen van anderen wegen namelijk steeds zwaarder mee in de keuze voor een aanbieder, kijk maar naar het aantal ‘review-websites’ in verschillende branches. We hebben daarom de uitslagen van het Prestatie Onderzoek samengebracht in een flyer voor klanten. Deze flyer kun je nu downloaden.
    17 jan 2018
    • Relatie aanbieders
    Meer info
  • poliskraker.png

    AOV markt in beeld gebracht

    Vorig jaar presenteerden we de uitkomsten van het derde Adfiz Clarus onderzoek naar de voorwaarden van arbeidsongeschiktheidsverzekeringen (AOV). Sindsdien worden wijzigingen in producten continu opnieuw beoordeeld en opgenomen in een aparte Adfiz Clarus AOV vergelijkingsmodule op Poliskraker.nl (zie ledenvoordeel). Poliskraker heeft nu een rapport gemaakt die de variatie in de markt voor AOV overzichtelijk in beeld brengt. Je kunt dit rapport hier downloaden.
    17 jan 2018
    • AOV
    Meer info