Ga naar hoofdinhoud

Archief

  • Eddy Van Hijum 2

    Brief minister Van Hijum: vereenvoudiging WIA, maar knopen nog niet doorgehakt

    Vorig jaar bracht de Onafhankelijke Commissie Toekomst Arbeidsongeschiktheidsstelsel (Octas) het eindrapport uit waarin verschillende varianten werden gepresenteerd om het arbeidsongeschiktheidsstelsel te vereenvoudigen en te verbeteren. Op 28 januari 2025 heeft minister Eddy van Hijum van Sociale Zaken en Werkgelegenheid (SZW) een brief aan de Tweede Kamer gestuurd waarin hij schrijft wat er tot nu toe is gebeurt met de voorstellen en hoe hij de verder wil gaan met de hervorming van het arbeidsongeschiktheidsstelsel.
    30 jan 2025
    • Zorg en inkomen
    Meer info
  • HAN (1)

    Uitnodiging workshop morele dilemma’s op woensdag 26 maart

    Als ondernemer of adviseur kom je in je dagelijkse praktijk regelmatig morele dilemma’s tegen. Vaak weet je vrijwel direct welke keuze je wilt maken, maar zelfs dan is het nuttig om af en toe bewust bij je afwegingen stil te staan. Dat gaan we doen in een pilot workshop van het lectoraat business ethics van de HAN University of Applied Sciences. Je kunt je aanmelden voor gratis deelname bij Karin Westland (HAN), karin.westland@han.nl. Wees er snel bij, want er zijn slechts een beperkt aantal plaatsen.
    17 feb 2025
    • Ondernemen
    Meer info
  • belastingdienst.png

    Belastingdienst geeft duiding aan afwikkeling lijfrente bij echtscheiding

    De Belastingdienst heeft een standpunt gepubliceerd over de fiscale behandeling van lijfrenten bij echtscheiding. In het standpunt benoemt de Belastingdienst drie mogelijke huwelijkvermogensregimes. Vervolgens wordt ingegaan op de fiscale gevolgen die de verdeling van de lijfrente – waarvan de premies volledig zijn afgetrokken - bij een echtscheiding heeft. Hiermee wil de Belastingdienst meer helderheid bieden over dit onderwerp.
    4 feb 2025
    • Scheiden
    • Zorg en inkomen
    Meer info
  • Toetsing lidmaatschap

    Toetsing lidmaatschapsaanvraag Adviesgroep Mulderij Verzekeringen

    Adviesgroep Mulderij Verzekeringen uit Hollandscheveld heeft een aanvraag voor het lidmaatschap ingediend. Als er geen bezwaar uit de ledenkring komt wordt dit kantoor binnenkort definitief als lid ingeschreven.
    5 feb 2025
    • Vereniging
    Meer info
  • Ballon

    Adfiz feliciteert in februari 2025

    Iedere maand zijn er bijzondere, belangrijke of feestelijke gebeurtenissen binnen Adfiz. Bijvoorbeeld een lustrumjaar lidmaatschap of bedrijf, fusies en overnames en toetreding van nieuwe leden. Deze maand feliciteren we onderstaande kantoren met hun lustrumjaar lidmaatschap of jubileum oprichting.
    4 feb 2025
    • Vereniging
    Meer info