Ga naar hoofdinhoud

Lees hier ons meest recente nieuws

Adfiz-Nieuws_Default.png
  • logo_ministerie-szw.jpg

    Adfiz en NVIA zetten belang inkomensadvies op de kaart bij Sociale Zaken

    Vanochtend heeft een delegatie van Adfiz en de Nederlandse Vereniging van Inkomensadviseurs (NVIA) een presentatie gehouden voor een aantal beleidsbepalers bij het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid (SZW). Tijdens de bijeenkomst hebben wij de nadruk gelegd op het belang van een onafhankelijk financieel adviseur voor de werkgever. Voor veel werkgevers blijft het verzuimstelsel immers een ‘black box’. Als adviseur ken je je klant én spreek je de taal van verzekeraars. In de presentatie hebben we dus vooral benadrukt dat de financieel adviseur hiermee een cruciale ketenpartner is die verzekeraars, het UWV, de arbodienst en andere partijen met elkaar verbindt.
    16 aug 2017
    • Zorg en inkomen
    Meer info
  • europa vlaggen.jpg

    Adfiz ontwikkelt handvatten voor Privacy-verordening

    Eind mei 2018 treedt De Europese privacy-verordening in werking, die de huidige wet Bescherming Persoonsgegevens vervangt. De verordening kent een aantal nieuwe verplichtingen, is strenger dan de huidige wet en op het niet-naleven van de regels staan hoge boetes. Reden genoeg voor Adfiz om handvatten te ontwikkelen voor onze leden, zodat jij straks zo soepel mogelijk kunt voldoen aan de nieuwe regels.
    14 aug 2017
    • Privacy
    • Europa
    Meer info
  • Big-data.jpg

    Minicursus 3 – Maatschappelijk verantwoord online

    Naar aanleiding van het verschijnen van het Magazine Veilig Zakelijk Internetten, begin juli, hebben we de afgelopen tijd aandacht gevraagd voor veilig internetten. Twee minicursussen hebben we inmiddels al besproken: ‘Maak zakelijke afwegingen over veilig zakelijk internetten’ en ‘Werk samen aan online veiligheid’. Vandaag komt de derde en laatste minicursus aan bod: ‘Maatschappelijk Verantwoord Online’.
    14 aug 2017
    • Cyberrisk
    • Innovatie
    Meer info
  • asrlogo.png

    a.s.r. past werkwijze bij rentemiddeling aan

    In het voorjaar ontvingen wij een flink aantal meldingen van leden over de wijze waarop a.s.r. bank rentemiddeling aanbiedt. Klanten werden buiten de adviseur om benaderd over rentemiddeling. Ook werden adviseurs achteraf niet op de hoogte gesteld als de klant eenmaal had gekozen voor rentemiddeling. De afgelopen maanden hebben er een aantal stevige gesprekken met a.s.r. bank plaatsgevonden. Via dit ledenbericht informeren wij jou over de uitkomsten.
    10 aug 2017
    • Relatie aanbieders
    Meer info
  • 5 brancheorganisaties.jpg

    Overleg brancheorganisaties in teken van dossier Vakbekwaamheid

    Op dinsdag 8 augustus kwamen Adfiz, CFD, NVF en OvFD weer bijeen. Het belangrijkste gespreksonderwerp was de samenwerking op het gebied van het dossier Vakbekwaamheid en dan specifiek over de driejaarlijkse verplichte PE-examens.
    10 aug 2017
    • Vakbekwaamheid
    Meer info