Ga naar hoofdinhoud

Lees hier ons meest recente nieuws

Adfiz-Nieuws_Default.png
  • profile-1.jpg

    Zorgcollectiviteiten: erop of eronder

    Nog een paar dagen en ook de laatste zorgverzekeraars maken hun zorgpremies voor 2018 bekend; het zorgseizoen barst dan écht los. Voor wat betreft de zorgcollectiviteiten wordt het een tijd van erop of eronder. Want we moeten nu waarmaken wat we met de Gedragscode Onafhankelijk Collectief Zorgadvies hebben willen beogen: het aanbieden van collectiviteiten die door zorginhoudelijke afspraken echt toegevoegde waarde bieden om een premiekorting te rechtvaardigen.
    6 nov 2017
    • Vereniging
    • Zorg en inkomen
    Meer info
  • Gefeliciteerd

    Adfiz feliciteert in november

    Adfiz bestaat dit jaar 8 jaar, als je de voorgangers NBVA (1909) en NVA (1948) daarbij optelt kom je op 108 jaar. Er zijn leden die al sinds het allereerste uur lid zijn, maar ook leden die pas in de laatste jaren lid zijn geworden . En dat vinden wij bijzonder! In deze rubriek feliciteren we iedere maand de kantoren die een lustrumjaar lidmaatschap kunnen vieren.
    2 nov 2017
    • Vereniging
    Meer info
  • ketenintegratie.jpg

    Adfiz werkt met Aplaza en SIVI aan versnelling ketenintegratie

    Naar aanleiding van de sessie ketenintegratie van 7 september hebben we met Aplaza en SIVI deze week afspraken gemaakt. We gaan als eerste investeren in een versnelde koppeling van partijen die qua volume en gegevensverwerking een belangrijk aandeel vormen in de totale mutatiestroom. Dit draagt op korte termijn het meeste bij aan ketenintegratie.
    2 nov 2017
    • Ketenefficiency
    Meer info
  • tweedekamer_0.jpg

    Vaste commissie Financiën wil schriftelijk overleg vakbekwaamheid

    Vorige week heeft de Vaste commissie voor Financiën een schriftelijk overleg over vakbekwaamheid aangevraagd met de nieuwe minister van Financiën. Aanleiding was de brief van minister Dijsselbloem over het advies van het CDFD om het vakbekwaamheidsbouwwerk op hoofdlijnen te handhaven en de vragen die wij daar bij stelden. De Kamer heeft ons voor dit overleg om nieuwe informatie uit onder meer het examenloket gevraagd.
    2 nov 2017
    • Vakbekwaamheid
    Meer info
  • zp2016-small.png

    Agenda en stukken ALV 8 november – meld je nu aan!

    Heb je je al aangemeld voor de Algemene Ledenvergadering (ALV) en de sessie over samenwerkingsovereenkomsten? Deze vinden plaats op op woensdag 8 november in het Bovag-huis te Bunnik. Bijgaand vind je de stukken.
    1 nov 2017
    • Vereniging
    Meer info