Ga naar hoofdinhoud

Lees hier ons meest recente nieuws

Adfiz-Nieuws_Default.png
  • FFP

    Met korting naar het FFP Congres op 10 oktober in Nieuwegein

    Op 10 oktober vindt het jaarlijkse FFP Congres weer plaats in het NBC te Nieuwegein. Tijdens dit evenement staat het thema ‘Oog voor de Toekomst’ centraal. Mathijs Bouman, een van Nederlands bekendste financieel economen, zal de openingssessie verzorgen. Daarnaast zijn er diverse expertmeetings, waar onder andere Bernard Schols en Dukers & Baelemans zullen spreken.
    3 okt 2019
    • Evenementen
    Meer info
  • enno nieuw

    Maandcolumn: De kop uit het zand halen

    Om te waarborgen dat een auto ook vele jaren na aanschaf nog steeds aan alle wettelijke veiligheids- en milieueisen voldoet, ben je verplicht om je auto te laten keuren. Hiermee wordt de onderhoudsstaat van je auto in kaart gebracht en komen noodzakelijke reparaties aan het licht. Dat de garagehouder betaald moet worden voor deze keuring, beschouwen we alom als vanzelfsprekend.
    1 okt 2019
    • Vereniging
    Meer info
  • 110jaaradfiz.jpg

    Een greep uit de ledenberichten van september 2019

    Iedere eerste werkdag van de maand publiceren we een overzicht van de belangrijkste nieuwsberichten van de afgelopen maand.
    1 okt 2019
    • Vereniging
    Meer info
  • Logo Desktop

    Meld je aan voor de Pensioen3daagse helpdesk

    Op 5, 6 en 7 november 2019 vindt de Pensioen3daagse plaats. Tijdens dit jaarlijkse evenement organiseren financiële dienstverleners en werkgevers door heel het land activiteiten om het pensioenbewustzijn te vergroten. De pensioenhelpdesk van de Telegraaf is één van die initiatieven.
    30 sep 2019
    • Pensioen3Daagse
    Meer info
  • onvz.png

    Adfiz kritisch op provisieverlaging ONVZ

    Veel adviseurs hebben van ONVZ een brief ontvangen waarin een verlaging van de provisie per 1 januari 2020 wordt aangekondigd. Afgelopen jaar werd de provisie ook al verlaagd. Bovendien heeft ONVZ bij deze eerdere verlaging weliswaar een nominalisering van de provisie aangekondigd, maar niet vermeld dat de provisie nog verder verlaagd zou worden. We zijn onaangenaam verrast door deze stap van ONVZ.
    26 sep 2019
    • Zorg en inkomen
    Meer info