Ga naar hoofdinhoud

Lees hier ons meest recente nieuws

Adfiz-Nieuws_Default.png
  • AnsvarIdea

    Verbeteringen SWO Ansvaridéa

    In de afgelopen periode hebben Ansvaridéa en Adfiz gesprekken gevoerd over de samenwerkingsovereenkomst die de verzekeraar vorig jaar heeft toegezonden aan adviseurs/bemiddelaars. De – in het kader van de overname van de portefeuille van de Europeesche door Ansvaridéa – toegezonden SWO week op veel punten af van het Refertemodel. In overleg met ons is de verzekeraar tot een nieuwe verbeterde SWO gekomen, die op tal van punten beter aansluit op het Refertemodel.
    21 okt 2019
    • SWO
    Meer info
  • uitnodiging.jpg

    Jong Management bijeenkomst in het teken van cyberrisico’s

    Op donderdag 14 november vindt de derde en laatste Jong Management bijeenkomst van 2019 plaats. We hebben weer een divers en interactief programma samengesteld rondom het thema Cyberrisico’s.
    21 okt 2019
    • Vereniging
    • Cyberrisk
    Meer info
  • 05. Orientatie klant.jpg

    Q & A’s webinar ‘Pensioenscenario’s

    Op 8 oktober vond het webinar plaats over de pensioenscenario’s die nu in het pensioenregister aan een deelnemer moeten worden getoond. Deze nieuwe informatie geeft aan deelnemers gepersonaliseerde informatie over het te verwachten pensioen. Vragen die over dit onderwerp gesteld zijn na afloop van het webinar hebben we verzameld en gebundeld met andere relevante Q&A’s.
    17 okt 2019
    • Pensioenen
    Meer info
  • am.jpg

    Gratis naar de am:dag? Wees er snel bij!

    AM biedt jou als Adfiz-lid de mogelijkheid om gratis naar de am:dag te gaan. Ze hebben hiervoor 100 vrijkaarten ter beschikking gesteld. Het thema van de am:dag is ‘I am:curious - New ideas for new horizons’. Meer hierover vind je op de site van am:dag. Je vindt daar ook het programma.
    17 okt 2019
    • Vereniging
    Meer info
  • bipar-logo.jpg

    Over de grenzen heen kijken

    Afgelopen week was er een BIPAR-bijeenkomst in Helsinki. De Finse markt is een voorbeeld van een markt waarin slechts enkele nationale verzekeraars de dienst uitmaken. In deze markt waar niet of nauwelijks intermediairs actief zijn ontbreekt de dynamiek, is sprake van verschraling van dienstverlening en is toetreding van nieuwe spelers bijzonder moeilijk. Het is goed om daar kennis van te nemen en te analyseren wat daar gebeurt.
    16 okt 2019
    • Europa
    Meer info