Ga naar hoofdinhoud

Lees hier ons meest recente nieuws

Adfiz-Nieuws_Default.png
  • AFM.jpg

    Problemen met tijdig invullen AFM-marktmonitor op tijd melden

    We zijn in gesprek met de AFM over de belasting van de markt door de gevolgen van het coronavirus. We hebben onder meer toegelicht welke hausse aan vraagstukken op kantoren afkomen, zowel voor de eigen bedrijfsvoering als voor klanten. In dat licht is ook gesproken over de AFM Marktmonitor.
    24 mrt 2020
    • coronavirus
    • Compliance
    Meer info
  • Verbond Sml

    Coulance aanbieders bij betalingsproblemen klanten

    Door de toenemende maatregelen om de verspreiding van het coronavirus tegen te gaan, kunnen consumenten en bedrijven problemen ondervinden bij de betaling van hun maandlasten zoals de hypotheek, verzekerings- of pensioenpremies. Er begint steeds meer duidelijkheid te komen hoe aanbieders hier mee om gaan.
    23 mrt 2020
    • coronavirus
    Meer info
  • Corona

    Coronavirus en arbeidsrecht

    Het coronavirus roept vragen op met betrekking tot het arbeidsrecht: wat mag een werkgever van zijn medewerkers verlangen? Hoe omgaan met medewerkers die niet naar kantoor durven komen? Hoe omgaan met zieke medewerkers? En wat te doen als – als gevolg van het coronavirus – er (tijdelijk) niet voldoende werk meer is? Hieronder een korte opsomming met arbeidsrechtelijke informatie.
    23 mrt 2020
    • coronavirus
    • Arbeidsmarkt
    Meer info
  • hacker-cyber-risk-320x300.jpg

    Wees alert: cybercriminelen zien hun kans schoon in deze roerige tijden

    Nu thuiswerken zo’n enorme vlucht heeft genomen, is het extra belangrijk uitgebreid stil te staan bij de digitale veiligheid van de thuiswerkplek van je medewerkers en daarmee die van je bedrijf. Het Nationaal Cyber Security Centrum (NCSC) geeft bedrijven en medewerkers daarom tips en legt uit welke voorzorgsmaatregelen je kunt treffen voor de thuiswerkers. Ook het Digital Trust Center (DTC) komt met allerlei tips voor MKB-bedrijven en waarschuwt voor diverse – aan corona gerelateerde – vormen van phishing.
    20 mrt 2020
    • Cyberrisk
    • coronavirus
    Meer info
  • Corona

    Nieuwe vragen over corona en verzekeringen

    Zoals bekend hebben wij met Verbond van Verzekeraars afgesproken jullie vragen over corona en verzekeringen te verzamelen en met hun taskgroep corona te overleggen en beantwoorden. Intussen zijn er weer nieuwe vragen doorgezet. Het Verbond heeft toegezegd deze week in ieder geval de eerste antwoorden te geven. Zodra die bekend zijn lees je dat in de ledenberichten en op www.adfiz.nl/corona. Je kunt je vragen blijven mailen aan info@adfiz.nl
    19 mrt 2020
    • coronavirus
    Meer info