Ga naar hoofdinhoud

Lees hier ons meest recente nieuws

Adfiz-Nieuws_Default.png
  • Uitroepteken

    VNO-NCW en MKB-NL uiten zorgen over oplaaiend coronavirus – blijf alert!

    VNO-NCW en MKB-NL hebben hun leden opgeroepen aandacht te blijven geven aan het naleven van de coronaregels. Tegelijkertijd vragen ze het kabinet om snel met een goed plan te komen om de opleving van het virus en een zogeheten tweede golf zoveel mogelijk te voorkomen. De werkgeversorganisaties doen dit omdat ze zich grote zorgen maken over (de gevolgen van) een tweede opleving van het coronavirus.
    28 jul 2020
    • coronavirus
    Meer info
  • adfiz logo.jpg

    Adfiz Platformbijeenkomst 2020: wat kun je verwachten (deel 1)?

    Helaas hebben we eerder dit jaar geen Particulier Platform kunnen organiseren. En omdat het onzeker is hoe de situatie in september is, hebben we besloten het Zakelijk Platform niet in díe vorm te organiseren die je van ons gewend bent. In de plaats daarvan gaan we weer iets nieuws doen: op 16 september organiseren we de Adfiz Platformbijeenkomst 2020; een online evenement waarbij we het Particulier en Zakelijk Platform combineren. De komende weken schrijven we over wat je daar allemaal van kunt verwachten.
    27 jul 2020
    • Vereniging
    • Zakelijk Platform
    Meer info
  • aplaza.jpg

    CCS-gebruikers kunnen nu ook op APLAZA

    CCS en APLAZA hebben een koppeling gemaakt waardoor CCS-gebruikers nu ook gebruik kunnen maken van het berichtenverkeer via APLAZA. CCS heeft daarover onlangs de gebruikers geïnformeerd. Dat betekent dat een belangrijke groep kantoren die geen gebruik kon maken van de APLAZA-diensten die mogelijkheid nu wel heeft. Dit komt ten goede aan de efficiency in de keten.
    27 jul 2020
    • Ketenefficiency
    Meer info
  • Uitroepteken

    Beveiligingsissue: vervang je Digitaal Paspoort vóór 1 oktober

    Wereldwijd is een beveiligingsissue ontstaan, dat ook jouw Digitaal Paspoort raakt. Het is daarom belangrijk dat je vóór 1 oktober je Digitaal Paspoort vervangt. Na die datum werkt je huidige Digitale Paspoort namelijk niet meer.
    23 jul 2020
    • Ketenefficiency
    • Cyberrisk
    Meer info
  • dfo.jpg

    Doe mee aan het bedrijfsvergelijkend kerncijferonderzoek

    Het belang van betrouwbare en actuele data blijft toenemen. Het biedt inzicht, helpt bij het bepalen van de strategie en maakt duidelijk wanneer en waarop moet worden bijgestuurd. Om branchebreed over meer en actuelere data te beschikken, zijn we vorig jaar gestart met Advies in Cijfers. Onlangs heb je de geüpdate en uitgebreide 2020 editie van dit kennisdocument ontvangen.
    22 jul 2020
    • Arbeidsmarkt
    Meer info