Ga naar hoofdinhoud

Lees hier ons meest recente nieuws

Adfiz-Nieuws_Default.png
  • 73005 EVE RIE Weekrie Logo2d 2020

    Week van de RI&E - Adfiz neemt nieuw stappenplan in ontvangst

    Iedere ondernemer loopt risico’s! Wat als er plotseling een ongeval met een machine gebeurt, een medewerker gevaarlijke stoffen binnenkrijgt of als iemand uitvalt omdat hij of zij te veel werk heeft? Personeelsgerelateerde risico's pak je aan met de ‘Risico-inventarisatie en -evaluatie (RI&E).
    21 sep 2020
    • Risicomanagement
    Meer info
  • Digidentity A Solera Company

    Dringende oproep: Wissel je Digitaal Paspoorten om vóór 1 oktober

    Door een beveiligingsissue is het noodzakelijk dat alle Digitale Paspoorten voor 1 oktober a.s. zijn vervangen door nieuwe Digitale Paspoorten (zie ledenbericht 23 juli 2020). Nu pas 15% is omgewisseld onderstrepen wij de noodkreet van Sivi en Digidentity om haast te maken van de omwisseling als je dit nog niet hebt gedaan. Gezien de korte tijd wijzen we graag nadrukkelijk op de beschikbare ‘korte route’ om alleen de Digitale Paspoorten te vernieuwen en de migratie naar eHerkenning later op te pakken.
    18 sep 2020
    • Ketenefficiency
    Meer info
  • Corona

    Inlopen betalingsachterstanden als gevolg van coronacrisis vraagt om maatwerk

    Bij het uitbreken van de COVID-19 was snel duidelijk dat bepaalde groepen ondernemers hun verzekeringspremies door het verlies aan omzet niet meer konden voldoen. Adfiz, het Verbond en individuele verzekeraars zijn vrijwel direct met elkaar in gesprek gegaan over een oplossing voor deze klanten. Dit heeft geleid tot een raamwerk met geharmoniseerde minimumafspraken. Dit raamwerk loopt op dit moment tot 1 oktober a.s. Maandelijks wordt geëvalueerd of verlenging gewenst is. In dit bericht informeren we je over het inlopen van de ontstane betalingsachterstanden.
    17 sep 2020
    • coronavirus
    Meer info
  • Whatsapp Image 2020 09 16 At 19.10.10

    Enthousiaste reacties op eerste Adfiz Online Platformbijeenkomst

    In coronatijden is het een uitdaging om elkaar te blijven ontmoeten. Met onze online Platformbijeenkomst probeerden we iets geheel nieuws. Gisteren was de grote dag en we mogen als vereniging met trots terugkijken op een geslaagd event. Volgende week verschijnen de verschillende verslagen, nu delen we alvast de eerste indrukken.
    17 sep 2020
    • Vereniging
    Meer info
  • oproep

    Iedere adviseur kan meedoen aan Adfiz Prestatie Onderzoek

    Het Adfiz Prestatie Onderzoek gaat de laatste maanden in. Traditioneel de periode waarin veel adviseurs 5 minuten van hun tijd geven om enkele verzekeraars of hypotheekverstrekkers te beoordelen. Iedereen die zelf actief adviseert of contact heeft met aanbieders kan meedoen via https://bit.ly/3iOiz8a
    17 sep 2020
    • PrestatieOnderzoek
    Meer info