Ga naar hoofdinhoud

Lees hier ons meest recente nieuws

Adfiz-Nieuws_Default.png
  • adfiz logo.jpg

    Publicatie in VVP: in 3 stappen voldoen aan de SFDR

    Op 10 maart is de Sustainable Finance Disclosure Regulation (SFDR) van kracht geworden. Deze Europese verordening is een uitvloeisel van het Klimaatakkoord van Parijs en heeft tot doel duurzaam beleggen te stimuleren en klanten meer inzicht te geven in de beleggingsstromen. Voor VVP schreven we een artikel hoe je in 3 stappen kunt voldoen aan de SFDR.
    28 apr 2021
    • SFDR
    Meer info
  • AFM-MH.jpg

    AFM publiceert wetgevingswensen

    Onlangs is de wetgevingsbrief van de AFM gepubliceerd met de reactie van Financiën op het verzoek van de AFM om extra bevoegdheden en maatregelen. Elk jaar publiceren de AFM en de DNB hun wetgevingswensen en tot nog toe is helaas nog nooit gevraagd om minder, maar alleen om uitbreiding van regels en bevoegdheden. De minister geeft in zijn reactie aan dat hij zeker niet alle wensen direct overneemt, maar duidelijk is dat de gesprekken hierover tussen de toezichthouder en Financiën gaande zijn. Wat staat er op het wensenlijstje van de AFM en wat is de reactie van de minister.
    26 apr 2021
    • Regelgeving
    Meer info
  • Magazine Jong

    Adfiz Magazine #15 'Jong' online te lezen

    Het nieuwe Adfiz Magazine is eerder deze maand op de mat gevallen bij leden, aanbieders, toezichthouders, ministeries en andere stakeholders. Het thema van het magazine is Jong. Het magazine is nu ook online beschikbaar.
    26 apr 2021
    • Vereniging
    Meer info
  • Koningsdag

    Fijne Koningsdag namens Adfiz

    Morgen (Koningsdag) zijn we gesloten. Op woensdag 28 april staan we weer voor je klaar. Namens bestuur en bureau van Adfiz wensen we je een fijne Koningsdag!
    26 apr 2021
    Meer info
  • Logo Platform

    Expertsessie: Wat betekent de groeiende jurisprudentie over zorgplicht voor jouw advies?

    Het laatste verslag van de expertsessie van de online Adfiz Platformbijeenkomst is dat van de sessie die door Coen Fledderus van Polis Advocaten werd verzorgd.
    22 apr 2021
    • Zorgplicht
    Meer info