Ga naar hoofdinhoud

Lees hier ons meest recente nieuws

Tip: Wil je op de hoogte blijven? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief

Aanmelden nieuwsbrief
Adfiz-Nieuws_Default.png
  • Sivi1

    Melden fouten berichtenverkeer verzekeraars

    Om meer inzicht te krijgen in gemaakte fouten bij berichtenverkeer, heeft SIVI het bestaande Meldformulier voor fouten bij digitaal aangeleverde documenten uitgebreid.
    26 okt 2022
    • Ketenefficiency
    Meer info
  • Toetsing lidmaatschap

    Toetsing lidmaatschapsaanvraag Bureau Bewust Verzekerd

    Bureau Bewust Verzekerd uit Haarlem heeft een aanvraag voor het lidmaatschap ingediend. Als er geen bezwaar uit de ledenkring komt wordt dit kantoor binnenkort definitief als lid ingeschreven.
    26 okt 2022
    • Vereniging
    Meer info
  • kifid-122x122.jpg

    Kifid gaat klanttevredenheid financieel dienstverleners onderzoeken

    Kifid laat vanaf dit jaar jaarlijks onafhankelijk onderzoek doen naar de klanttevredenheid bij financiële dienstverleners. Hiermee wil het klachteninstituut meer inzicht krijgen in mogelijke verbeterpunten voor de klachtprocedure en –behandeling op voor de financiële dienstverlener belangrijke onderwerpen.
    25 okt 2022
    • klachtenafhandeling
    Meer info
  • Digi Weerbaarheid

    Middelgrote, kleine en micro financiële ondernemingen blijven buiten de scope van DORA

    Wij hebben je eerder bericht over de aanstaande regelgeving vanuit Europa over Digitale Weerbaarheid voor financiële instellingen, de DORA verordening. Het regelgevingsproces is zo goed als afgerond en de publicatie van de verordening wordt binnenkort verwacht. Vanaf de datum van publicatie gaat er een implementatieperiode van 2 jaar lopen. Financiële ondernemingen die onder DORA vallen moeten dan vanaf het laatste kwartaal van 2024 voldoen aan de DORA eisen.
    25 okt 2022
    • Cyberrisk
    • Europa
    Meer info
  • pensioen3daagse.jpg

    Volgende week dinsdag (1-11) Pensioen3Daagse van start

    Dinsdag 1 november start de Pensioen3daagse 2022. Tijdens dit initiatief van onze partner Wijzer in Geldzaken (onderdeel van het Ministerie van Financiën) organiseren financiële dienstverleners en werkgevers gedurende drie dagen door heel het land activiteiten om het pensioenbewustzijn onder consumenten te vergroten. Help jij mee?
    24 okt 2022
    • Pensioen3Daagse
    Meer info