Ga naar hoofdinhoud

Lees hier ons meest recente nieuws

Adfiz-Nieuws_Default.png
  • Alv

    De nut en noodzaak van duurzame ontwikkeling met Rob van Erp voor ALV

    Adfiz dat zijn we met z'n allen. Daarom is de Algemene Ledenvergadering – deze keer op 7 juni – altijd een belangrijk moment. Zoals je van ons gewend bent organiseren we vooraf een inspiratiesessie. Deze keer hebben we Rob van Erp, universitair docent Risico Management aan de UvA en Chief Risk Officer bij netbeheerder Stedin, bereid gevonden om te komen praten over nut en noodzaak van duurzame ontwikkeling.
    30 mei 2023
    • Duurzaamheid
    • Vereniging
    Meer info
  • Adfiz square

    Fijn pinksterweekend

    Maandag (tweede pinksterdag) zijn we gesloten. Op dinsdag 30 mei staan we weer voor je klaar.
    26 mei 2023
    Meer info
  • uitnodiging.jpg

    Denk mee over een nieuw systeem van schadevrije jaren

    Verzekeraars gaan vanaf 1 juli 2024 werken met een nieuw systeem voor de registratie van schadevrije jaren. Dat systeem geeft klanten en verzekeraars real time inzicht en leidt tot meer duidelijkheid en klantgemak. Omdat de nieuwe werkwijze ook gevolgen heeft voor financieel adviseurs, organiseren het Verbond van Verzekeraars, Stichting Efficiënte Processen Schadeverzekeraars (EPS) en Adfiz op 26 juni een online kennissessie voor financieel adviseurs.
    25 mei 2023
    • Schade
    Meer info
  • huiskopen.jpg

    Meld je via ons gratis aan voor HypoTop 2023

    Op dinsdag 13 juni vindt de jaarlijkse HypoTop weer plaats. Dit event, speciaal voor binnendienstmedewerkers van hypotheekadviseurs, staat in het teken van actief klantbeheer.
    25 mei 2023
    • Hypotheken
    Meer info
  • Tweede-Kamer-II.jpg

    Tweede Kamer neemt wetsvoorstel aan tot verplicht aanstellen van vertrouwenspersoon

    Gisteren heeft de Tweede Kamer het wetsvoorstel aangenomen op grond waarvan in de Arbeidsomstandighedenwet wordt geregeld dat elke werknemer het recht heeft om zich te wenden tot een vertrouwenspersoon. Een werkgever wordt verplicht om een (interne of externe) vertrouwenspersoon aan te stellen. Deze aanstelling doet de werkgever in afstemming/instemming van de OR of PVT. De taken van een vertrouwenspersoon zijn in de wet geregeld. Als de werkgever kiest voor een interne vertrouwenspersoon moet deze een onafhankelijke positie hebben binnen het bedrijf.
    24 mei 2023
    • Arbeidsmarkt
    Meer info