Ga naar hoofdinhoud

Lees hier ons meest recente nieuws

Adfiz-Nieuws_Default.png
  • Toetsing lidmaatschap

    Toetsing lidmaatschapsaanvraag Van der Lee Financieel Advies

    Van der Lee Financieel Advies uit Hilversum heeft een aanvraag voor het lidmaatschap ingediend. Als er geen bezwaar uit de ledenkring komt wordt dit kantoor binnenkort definitief als lid ingeschreven.
    15 okt 2018
    • Vereniging
    Meer info
  • “Betere gesprekspartner dankzij het Asbestfeitencongres”

    Bijna iedere adviseur heeft wel asbest-gerelateerde risico’s in zijn portefeuille. Die risico's zijn voor Yme-Jan Hofstee van Lugtmeier’s Assurantiekantoor reden om ieder jaar zijn asbest-kennis bij te tanken tijdens het Asbestfeitencongres. Eind september bezocht hij de 25e editie van het congres in TivoliVredenburg in Utrecht. Niet alleen om inzicht te krijgen in de laatste ontwikkelingen, maar ook om beter de taal van asbestprofessionals te kunnen spreken. We vroegen Yme-Jan naar zijn ervaringen.
    11 okt 2018
    • Asbest
    • Vereniging
    Meer info
  • nieuw lid.png

    Welkom Licent als nieuw Adfiz-lid

    We heten Licent uit Hengelo van harte welkom als nieuw lid van de branchevereniging. Licent bestaat sinds 2000 en is opgericht door tussenpersonen uit Noordoost-Nederland. Licent is lid van cluster Gelderland / Overijssel. Voor meer informatie kun je een bezoekje brengen aan de website: www.licent.nl.
    11 okt 2018
    • Vereniging
    Meer info
  • uitnodiging.jpg

    Uitnodiging Jong Management - Eén dag arm

    Na de waardevolle bijeenkomst over werken in een familiebedrijf hebben we het volgende event alweer in de steigers staan. Op donderdagmiddag 6 december nodigen we Jonge Managers tot 40 jaar van harte uit voor de workshop: Voor één dag arm. Tijdens deze serious game zul je ervaren hoe het is om financiële stress te hebben.
    10 okt 2018
    • Vereniging
    Meer info
  • uitnodiging.jpg

    ALV 7 november: waar wil jij over worden bijgepraat?

    Op woensdag 7 november 2018 vindt de Algemene Ledenvergadering plaats. Naast de presentatie van het Jaarplan 2019 en de daarbij behorende begroting, hebben we ook tijd gereserveerd om je bij te praten over enkele actuele onderwerpen. En jullie mogen kiezen welk onderwerp dat is: Praktische tips rondom de IDD of Invulling zorgplicht n.a.v. Kifid uitspraak. Beide kan ook.
    9 okt 2018
    • Vereniging
    • Europa
    • Zorgplicht
    Meer info