Ga naar hoofdinhoud

Lees hier ons meest recente nieuws

Adfiz-Nieuws_Default.png
  • financien.png

    Regels actieve transparantie zijn bekend. Wat nu?

    Actieve transparantie komt er vanaf 1 juli 2024. Het besluit is deze week gepubliceerd. Duidelijk is dat je een half jaar de tijd hebt om je erop voor te bereiden. Uiteraard gaan we je daarbij helpen. In dit bericht lees je kort wat de belangrijkste onderdelen van de nieuwe transparantieregels zijn en hoe onze hulp eruit ziet.
    31 jan 2024
    • Transparantie
    Meer info
  • bipar-logo.jpg

    Topsprekers op BIPAR-congres in Brussel

    Vorige week vond het halfjaarlijks congres plaats van BIPAR in Brussel. De Europese wetgever is druk bezig om de lopende dossiers verder te brengen in de laatste maanden voor de Europese verkiezingen van juni, wanneer een nieuw Europees Parlement wordt en waarna ook een nieuwe Europese Commissie aantreedt.
    30 jan 2024
    • Europa
    Meer info
  • dfo.jpg

    Gratis vakpaper Duurzaam Wonen

    Bureau DFO en Atentikmarketing hebben een vakpaper ontwikkeld over duurzaam wonen. Dit vakpaper geeft financieel adviseurs ondersteuning in het begeleiden van klanten die advies zoeken bij het verduurzamen van hun woning.
    30 jan 2024
    • Hypotheken
    • Duurzaamheid
    Meer info
  • onderzoek.gif

    Doe mee aan het jaarlijkse onderzoek naar actief klantbeheer

    Sinds 2022 wordt er aan het begin van elk kalenderjaar een onderzoek uitgevoerd naar actief klantbeheer onder hypotheekadviseurs. Dit onderzoek wordt georganiseerd door de Stichting Actief Klantbeheer. Uit het onderzoek in 2023 bleek dat de respondenten het volwassenheidsniveau van actief klantbeheer hoger vonden dan tijdens de nulmeting in 2022.
    29 jan 2024
    • Actief Klantbeheer
    Meer info
  • ondernemerszaken.jpg

    Digitaal invullen Herbouwwaardemeter uitgelegd

    Vanuit de ledenkring hebben we vragen ontvangen over de digitale invulbaarheid van Herbouwwaardemeter.
    29 jan 2024
    • Hypotheken
    Meer info