Ga naar hoofdinhoud

Ludger de Bruijn - Senior Adviseur Public Affairs en Beleid

Headerfoto2.jpg
Ludger 2023

Ludger de Bruijn

Senior Adviseur Public Affairs en Beleid

Aandachtsgebieden: Zakelijk Overleg, Ketenefficiency, Zakelijk Schade, Digitalisering, Europa

Artikelen van deze auteur

  • Afm Logo Nieuw

    Toezichtskosten AFM 2025 voor adviseurs en bemiddelaars ondanks stijging begroting vergelijkbaar met 2024

    Onlangs is de Regeling bekostiging financieel toezicht 2025 gepubliceerd in de Staatscourant. Het percentage dat adviseurs en bemiddelaars bijdragen in de kosten voor doorlopend toezicht daalt van 13,3% naar 10,7%. Dit lagere percentage is de uitkomst van de periodieke herijking (om de 5 jaar) van de toezichtpercentages. De nieuwe periode gaat per dit jaar in.
    23 jun 2025
    • Toezichtkosten
    Meer info
  • financien.png

    Evaluatie bekostiging toezicht leidt niet tot grote aanpassingen

    De bekostiging toezicht van de DNB en de AFM is in opdracht van het Ministerie van Financiën geëvalueerd. Het onderzoeksrapport van SEO is gepubliceerd, samen met de Kamerbrief van minister Heinen waarin hij de vervolgstappen aangeeft.
    19 jun 2025
    • Toezichtkosten
    Meer info
  • adfiz logo.jpg

    Adfiz te gast bij de Ierse branchevereniging

    Onlangs waren we te gast bij het jaarcongres in Dublin van de financial brokers binnen de Ierse branchevereniging. We hebben daar als gastspreker deelgenomen aan een panel over de waarde van advies.
    16 jun 2025
    • Europa
    • Vereniging
    Meer info
  • adfiz logo.jpg

    Bekijk de agenda en stukken voor de ALV van 18 juni

    Woensdag 18 juni organiseren we weer een Algemene Ledenvergadering. De ALV biedt jou de gelegenheid om mee te denken, te praten en te stemmen over de toekomst en het beleid van onze vereniging.
    11 jun 2025
    • Vereniging
    Meer info