Ga naar hoofdinhoud

Archief

  • Verbond Sml

    Verbond organiseert masterclass over DORA

    Vanaf 17 januari 2025 moeten financiële instellingen, maar ook de grote intermediairs (250 fte en meer), voldoen aan DORA; de Europese verordening inzake digitale weerbaarheid. We hebben hiervoor eerder een kennisportaal Digitale weerbaarheid ontwikkeld en publiceren er ook regelmatig updates over. Het Verbond organiseert op 24 juni - in samenwerking met EY - een dagvullende masterclass over DORA, die ook openstaat voor niet-Verbondsleden.
    16 apr 2024
    • Europa
    • Digitale weerbaarheid
    Meer info
  • Afm Logo Nieuw

    AFM publiceert jaarverslag 2023

    De AFM heeft onlangs haar Jaarverslag 2023 gepubliceerd. In het jaarverslag geeft de AFM aan wat de focusgebieden zijn voor het toezicht en wat de aandachtspunten zijn voor onze sector.
    17 apr 2024
    • Toezicht
    Meer info
  • VVP.jpg

    Ken je vak in VVP #2 over collectieve waardeoverdracht

    In VVP #2 is in de rubriek Ken je vak een artikel van ons verschenen over de stappen die we samen met het Verbond hebben gezet om het traject collectieve waardeoverdracht te standaardiseren en efficienter te maken.
    17 apr 2024
    • Pensioenen
    Meer info
  • Afwegingskader

    Hoe omgaan met leadvergoedingen?

    Leadvergoedingen poppen regelmatig op, op allerlei gebieden. Recent is in de pers aandacht gevraagd voor dubieuze letselschadebureaus die meer uit zijn op eigen gewin dan op het helpen van slachtoffers. Het komt voor dat letselschadebureaus leadvergoedingen verstrekken aan instanties die slachtoffers aan hen doorverwijzen. In het verleden zijn over deze praktijken zelfs Kamervragen gesteld. Ook rondom huistaxaties of verduurzamingsadvies zijn partijen te vinden die een leadvergoeding in het vooruitzicht stellen als een klant aan hen wordt doorgestuurd. Hoe ga je daarmee om?
    18 apr 2024
    • Kwaliteit
    Meer info
  • Nibud_Payoff_Logo_RGB_01-01-1-768x358.jpg

    Webinar biedt tips voor gesprek over geldzorgen

    Op 21 mei organiseert Nibud in samenwerking met financiële coaches Sammen, een gratis webinar over hoe werkgevers/leidinggevenden met werknemers het gesprek kunnen aangaan over financiële zorgen. Aanleiding hiervoor zijn de uitkomsten van een onderzoek dat Nibud samen met Muzus en Sammen deed naar het gesprek over geld op de werkvloer.
    18 apr 2024
    • Klantcommunicatie
    Meer info