Ga naar hoofdinhoud

Archief

  • Zorgverzekeringen

    Handboek Zorgverzekeringswet in Praktijk bijgewerkt per 2023

    Omdat vrijwel iedereen die in Nederland woont verplicht is een zorgverzekering af te sluiten, zal de Zorgverzekeringswet bij menig adviseur langskomen. Rondom de Zorgverzekeringswet is altijd veel te doen. Zo is per 2023 de collectiviteitskorting op de basisverzekering afgeschaft.
    5 jan 2023
    • Zorg en inkomen
    Meer info
  • 20200109 Adfiz Njbprijswinnaars Klein

    Carpoolen naar de Nieuwjaarsbijeenkomst?

    Over precies een week, donderdag 12 januari, is de Adfiz Nieuwjaarsbijeenkomst in Fort Voordorp. Meer dan 300 leden, verzekeraars en andere relaties hebben zich al aangemeld om daarbij aanwezig te zijn. Wil je graag met collega’s uit jouw omgeving samen reizen naar de Nieuwjaarsbijeenkomst? Stuur dan een mail naar info@adfiz.nl en je ontvangt een overzicht van de deelnemers uit jouw regio.
    5 jan 2023
    • Vereniging
    Meer info
  • Toetsing lidmaatschap

    Toetsing lidmaatschapsaanvraag Vrijhoeven Financieel Advies BV

    Vrijhoeven Financieel Advies BV uit Ter Aar heeft een aanvraag voor het lidmaatschap ingediend. Als er geen bezwaar uit de ledenkring komt wordt dit kantoor binnenkort definitief als lid ingeschreven.
    9 jan 2023
    • Vereniging
    Meer info
  • kifid-122x122.jpg

    Kifid Kennis laat zien hoe het klachteninstituut omgaat met regelmatig terugkerende klachten

    Op Kifid Kennis publiceert het klachteninstituut praktijkvoorbeelden van regelmatig voorkomende klachten. Kifid geeft daarbij uitleg over waar bij een beoordeling van klachten naar wordt gekeken. Hoewel de voorbeelden geschreven zijn op consumenten, geeft het een goed beeld van hoe het klachteninstituut met klachten over een bepaald onderwerp omgaat.
    9 jan 2023
    • Klantcommunicatie
    Meer info
  • Verbond Sml

    Polisvoorwaarden en klimaatrisico’s – terugkoppeling aan het Verbond van Verzekeraars

    In juli 2022 lanceerden we het kennisdossier over klimaatrisico’s. Onderdeel van het dossier is een vergelijking van de dekking van een aantal opstalverzekeringen op het gebied van klimaatrisico’s.
    10 jan 2023
    • Klimaat
    Meer info