Ga naar hoofdinhoud

Archief

  • vereende.jpg

    We zijn in gesprek met De Vereende over de aanpassing van hun provisieschuif

    Begin maart werd bekend dat De Vereende de provisieschuif standaard op 75% van de provisie wil zetten. In ons gesprek, deze week, hebben ze aangegeven bereid te zijn om samen te kijken hoe we op een passende manier kunnen stimuleren dat waar de hoogte van de beloning en omvang van de werkzaamheden werkelijk op gespannen voet staan, we dit beter in balans kunnen brengen.
    21 apr 2022
    • Beloning
    • Relatie aanbieders
    Meer info
  • Das

    SWO DAS scoort volledig groen

    In de afgelopen periode hebben we met DAS Nederlandse Rechtsbijstand Verzekeringmaatschappij N.V constructieve gesprekken gevoerd over de tekst voor een nieuwe SWO.
    25 apr 2022
    • SWO
    Meer info
  • Photovoltaic 2138992 1280

    Verbond organiseert webinar gevolgschade zonnepaneelbranden; korting voor Adfiz-leden

    Op 17 mei organiseert het Verbond van 11 tot 12 uur een webinar gevolgschade door verspreiding van zonnepaneeldeeltjes bij zonnepaneelbranden. De deeltjes zouden schadelijk kunnen zijn en moeten opgeruimd worden. Maar wie is hiervoor verantwoorde­lijk? En hoe zit het met de opruimingskosten?
    25 apr 2022
    • Duurzaamheid
    Meer info
  • denhaag

    Onze reactie op het Wetsvoorstel toekomst pensioenen verzonden naar Tweede Kamer

    Afgelopen week hebben wij onze reactie op het Wetsvoorstel toekomst pensioenen verzonden aan de Vaste commissie van Sociale Zaken. Op meerdere punten hebben wij ons commentaar gegeven op het wetsvoorstel zodat Kamerleden dit kunnen betrekken bij de parlementaire behandeling die naar verwachting nog voor de zomer plaatsvindt. In een serie ledenberichten informeren we je per onderwerp over onze reactie. In dit bericht gaan we in op het partnerpensioen vóór de pensioendatum.
    26 apr 2022
    • Pensioenen
    Meer info
  • Koningsdag Snel Naar

    Fijne Koningsdag gewenst!

    Morgen (Koningsdag) zijn we gesloten. Op donderdag 28 april staan we weer voor je klaar.
    26 apr 2022
    Meer info