Ga naar hoofdinhoud

Archief

  • zp 2.jpg

    Save the date! Particulier Platform woensdag 11 april

    Ben je actief op de particuliere markt, dan is het Particulier Platform hét platform voor jou. Elkaar ontmoeten en kennis delen zijn de belangrijkste doelen. Het volgende particulier platform vindt plaats op woensdag 11 april 2018. Save the date! De thema’s tijdens deze jaarlijkse bijeenkomsten sluiten direct aan op de uitdagingen voor de leden in de particuliere markt. Houd de ledenberichten in de gaten voor de specifieke invulling. Aanmelden en meer info >
    7 feb 2018
    • Vereniging
    Meer info
  • Toetsing aanvraag F.S. de Jong Assurantien B.V.

    F.S. de Jong Assurantien B.V. uit Rottevalle heeft een aanvraag voor het lidmaatschap ingediend. Als er geen bezwaar uit de ledenkring komt wordt dit kantoor binnenkort definitief als lid ingeschreven.
    7 feb 2018
    • Vereniging
    Meer info
  • tweedekamer_0.jpg

    Motie transparantie bij schade verworpen

    Gisteren is de motie die SP, Groen Links en PvdA vorige week indienden om schadeprovisies transparant te maken in de Tweede Kamer verworpen. AFM en Verbond van Verzekeraars wilden ongevraagde transparantie regelen bij de invoering van de Europese IDD-richtlijn. Dit is voor nu van tafel. Een mooi resultaat van een lange, intensieve lobby. Uiteraard gaat onze lobby op dit dossier gewoon door, want de minister heeft bij de evaluatie van het provisieverbod aangekondigd wel onderzoek naar meer transparantie te doen.
    7 feb 2018
    Meer info
  • VVP.jpg

    Artikel over Privacy verschenen in VVP Ken-je-vak

    Om je optimaal voor te bereiden op de komst van de nieuwe Privacy-regels in mei 2018 hebben we een compleet Privacy-programma opgezet. Onderdeel van dit programma is een serie artikelen over Privacy in de VVP rubriek Ken-je-vak.
    8 feb 2018
    • Privacy
    Meer info
  • Privacy5 - nieuws.jpg

    Eerste tools ter voorbereiding AVG in Dossier Privacy gebundeld

    Op 25 mei 2018 moeten alle Europese bedrijven aan de nieuwe privacy wetgeving voldoen. Bij Adfiz hebben we inmiddels veel kennis opgedaan van de nieuwe regelgeving. Die kennis delen we op een eenvoudig en toegankelijke manier in ons privacy dossier. Deze is nu toegankelijk voor Adfiz-leden. De eerste hoofdstukken zijn "de beginselen" en "het informeren van de klant", en de modellen privacy statement en privacy kaart. De komende periode zullen wij dit dossier verder aanvullen.
    8 feb 2018
    • Privacy
    Meer info