Ga naar hoofdinhoud

Archief

  • europa vlaggen.jpg

    Europese productontwikkelingsregels (POG) op de agenda

    Adfiz volgt samen met BIPAR (Europese koepel voor nationale brancheverenigingen voor intermediairs) kritisch de vormgeving van de Europese regels voor productontwikkeling (POG). De conferentie in Dublin vorige maand bood een uitgelezen mogelijkheid om wederom onze standpunten over deze concept regelgeving te benadrukken.
    6 mrt 2017
    • Europa
    • Regelgeving
    Meer info
  • week van het geld.png

    Geef een gastles tijdens week van het geld

    Wijzer in geldzaken organiseert 27 tot en met 31 maart Week van het Geld. Tijdens deze week vinden er allerlei activiteiten plaats, gericht op het leren omgaan met geld door kinderen en jongeren. Zo geven financiële professionals gastles op een basisschool. In 2016 zijn er meer dan 6500 gastlessen gegeven. Adfiz werkt graag aan mee aan het bevorderen van verantwoord financieel gedrag door deze gastlessen te verzorgen. Ook jij kunt dit jaar weer bijdragen aan de Week van het geld door het geven van een gastles op een basisschool in jouw buurt! Doe je mee? In dit ledenbericht lees je hoe!
    7 mrt 2017
    • Klantcommunicatie
    Meer info
  • europese unie.jpg

    BIPAR en Adfiz vragen rust in Europese regelgeving in belang van klantgerichte innovatie

    De toename van regelgeving is niet alleen een Nederlands verschijnsel. Ook Europa heeft na de crisis een forse uitbreiding laten zien van regelgeving voor de financiële sector. De hoeveelheid regelgeving is nog steeds niet klaar. Samen met BIPAR (Europese koepel voor nationale brancheverenigingen voor intermediairs) vragen we Europese- en Nederlandse regelgevers om de markt een periode van rust te geven op het gebied van regelgeving. Doorlopende aanpassing en aanscherping van regels geeft onzekerheid en remt innovatie, omdat te veel aandacht gaat naar compliance in plaats van vernieuwing in het belang van de klant.
    8 mrt 2017
    • Europa
    • Innovatie
    Meer info
  • Trouwen

    Trouwen en samenwonen - nieuw thema op Finfin van Adfiz online

    Zonder helder inzicht in de eigen wensen en financiële mogelijkheden kunnen consumenten en ondernemers geen verantwoorde financiële beslissingen nemen. Onder de vlag van Finfin van Adfiz geven wij klanten inzicht in financiën. Door de juiste vragen op te werpen zien consumenten beter in waarvoor ze advies nodig hebben. Inmiddels staat er weer een nieuw dossier op de website: trouwen en samenwonen. Uiteraard kun je deze content gebruiken in jouw eigen klantcommunicatie.
    8 mrt 2017
    • Klantcommunicatie
    Meer info
  • informeert.jpg

    Ledenvoordeel Informeert heeft voorjaarsactie op nieuwsbriefoplossing

    Als lid van Adfiz krijg je al 10% korting op de totaaloplossing voor digitale klantcommunicatie van Informeert.nl. Nu hebben ze een speciale voorjaarsactie waarbij je 40% korting krijg op hun nieuwsbriefoplossing. Met deze nieuwsbriefoplossing blijf je eenvoudig in beeld bij jouw klanten en komen ze eerder terug voor financieel advies. De aanbieding is geldig tot 1 mei 2017 en geldt voor een heel jaar.
    9 mrt 2017
    • Klantcommunicatie
    Meer info