Ga naar hoofdinhoud

Archief

  • 10. Beeindigen klantrelatie.jpg

    Uitgebreid op Wft portaal: beëindigen klantrelatie

    Het Adfiz Wft portaal is geüpdatet met informatie over het beëindigen van klantrelatie. Zodra je met de klant afspreekt bepaalde werkzaamheden uit te zullen voeren, ontstaat een overeenkomst van opdracht. De overeenkomst ontstaat niet alleen als je afspraken op papier zet, maar ook als je mondeling tot overeenstemming komt. Je kunt als opdrachtnemer de overeenkomst op verschillende manieren beëindigen. Als je de relatie met een klant wilt beëindigen stelt de Wft daar geen specifieke eisen aan. Wel gelden de eisen uit het civiele recht.
    6 jul 2016
    • Klantcommunicatie
    Meer info
  • Nieuwe_baan_1_tile.jpg

    Ondersteuning bij personele zaken: meest genoemde wensen en wat Adfiz al voor jou doet

    Op welke manier kunnen wij vanuit Adfiz ondersteuning bieden bij het vinden van nieuw personeel? Die vraag stelden wij jullie o.a. in onze arbeidsmarkt enquête. De resultaten zijn inmiddels bekend. Veel gehoorde behoefte is ondersteuning bij het vinden van personeel en standaarddocumenten inzake personeelszaken. Op dit moment kijken wij hoe Adfiz het best kan ondersteunen. In dit ledenbericht kun je lezen wat we voor je doen op de meest genoemde wensen.
    7 jul 2016
    • Ledenvoordeel
    • Ondernemen
    Meer info
  • particulier platform 2016.jpg

    Save the date - Zakelijk Platform 21 september 2016

    Op woensdag 21 september vindt ons 3e Zakelijk Platform plaats. Ben jij actief in de zakelijke markt? Dan is dit hét platform om collega’s te ontmoeten en met elkaar in gesprek te gaan over zaken die jou bezighouden. De bijeenkomst bestaat uit een plenair programma en expertsessies. Meer informatie over het programma volgt spoedig. Aanmelden is wel al mogelijk via het extranet.
    7 jul 2016
    • Evenementen
    Meer info
  • beleggingsverzekering.jpg

    Klantgerichte advisering gaat over veel meer dan veilige productkeuze

    De minister heeft vorige maand de Tweede Kamer geïnformeerd over hoe hij het provisieverbod wil evalueren. In aanloop naar deze brief hebben wij in overleg steeds benadrukt ons zorgen te maken over de toegankelijkheid van advies. Ook over de andere twee thema’s praten wij met het ministerie. Zo vinden wij het cruciaal dat voor de gewenste cultuurverandering nadrukkelijk naar alle kanalen wordt gekeken.
    7 jul 2016
    • Toegang tot advies
    • Beloning
    • Regelgeving
    Meer info
  • beleggingsverzekering.jpg

    FAQ: Wat betekent het adviesloket beleggingsverzekeringen voor adviseurs?

    Deze week lanceerde het Verbond van Verzekeraars het Loket Hersteladvies Beleggingsverzekeringen. Het loket geeft hersteladvies aan klanten die niet bij hun eigen verzekeraar of adviseur terecht kunnen of willen. Als een klant breder advies wil geeft het loket dit niet. Ze verwijst in die gevallen door naar adviseurs via de sites van Adfiz en Advieskeuze. Zo komen er via het adviesloket ook nieuwe vragen over beleggingsverzekeringen via de Finfin van Adfiz site. Wij hebben intussen vragen van leden gekregen hoe zij hiermee om moeten gaan en of alles gratis moet. Graag gaan we in op deze vragen.
    11 jul 2016
    • Beleggingsverzekering
    • Klantcommunicatie
    Meer info