Meld je aan voor het Adfiz Najaarsevent
Op woensdag 18 september organiseren we bij InnStyle in Maarsen voor de tweede keer het Adfiz Najaarsevent, een dagvullend evenement voor alle leden waar je kennis kunt ophalen en delen op het gebied van zowel zakelijk als particulier advies en ondernemerschap. Het Najaarsevent is de opvolger van het Particulier Platform en het Zakelijke Platform.
De dag bestaat uit drie delen: de ochtend is voor de particulier adviseurs, de middag is voor de zakelijk adviseurs. En tussen de dagdelen is een algemeen plenair programma met de Prinsjesdag update van Lindenhaeghe en een keynote van Peter Hein van Mulligen, hoofdeconoom van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Hij deelt met ons zijn visie op de economische ontwikkelingen in Nederland en het belang daarvan voor het financieel welzijn van burgers en bedrijven.
Tijdens het particuliere en zakelijke deel staan verdiepende expertsessies op het programma. In deze expertsessies brengen we theorie en praktijk samen door een externe expert te combineren met een Adfiz-lid met een bijzondere praktijkervaring over het onderwerp.
Bekijk hier het programma en meld je aan.