Adfiz Najaarsevent: Expertsessie (gevorderd) DonnaJames
Wij ontmoeten je graag op woensdag 17 september tijdens het Adfiz Najaarsevent; waar kennis en praktijk samenkomen. DonnaJames verzorgt een expertsessie over werken met AI (gevorderd). Schrijf je nu in voor het Adfiz Najaarsevent.
Werken met AI (gevorderd)
Werk je al met AI en wil je de volgende stap zetten? Deze sessie tilt jouw gebruik van AI naar een strategisch niveau. Je ontdekt hoe je AI inzet om je adviespraktijk slimmer te organiseren en klantrelaties te versterken.
Direct toepasbare voorbeelden:
- Het slim inzetten van AI-agents die op de achtergrond voor je werken, bijvoorbeeld het automatisch voorbereiden en opstellen van aktes en voorstellen
- Het inplannen en optimaliseren van communicatiemomenten richting klanten, in de toon of vice van jouw kantoor en communiceren in de taal en het opleidingsniveau van je klant zodat hij of zij jouw toelichting ook daadwerkelijk begrijpt.
- Het ontwikkelen van een eigen AI-ondersteund proces voor rapportages of risicoanalyses
Leren omgaan met AI heeft pas écht effect als je het praktisch toepast. DonnaJames zorgt voor een inspirerende, praktische sessie waardoor het gebruik van AI voor iedereen binnen je eigen advieskantoor mogelijk is.
Deze expertsessie is interessant voor: iedereen die een volgende stap wil zetten met het gebruik van AI.
Schrijf je in! Ontmoet vakgenoten en laat je inspireren
Het Adfiz Najaarsevent is dé jaarlijkse Adfizdag die draait om kennis delen, inspiratie en elkaar ontmoeten. Tussen de sessies door is er volop gelegenheid om ervaringen uit te wisselen en te netwerken in het netwerkcafé en bij de borrel of BBQ.
Mis het niet! Zet 17 september in je agenda en meld je direct aan via adfiz.nl/najaarsevent.
