Ga naar hoofdinhoud

Archief

  • min vws.png

    Nieuwe campagne 'Praat vandaag over morgen' van start

    In maart 2024 heeft de overheid de campagne 'Praat vandaag over morgen' gelanceerd. Het vervolg op deze campagne gaat op woensdag 30 oktober 2024 van start. Deze datum is niet toevallig gekozen, want dit is de 'Dag van de Zorg voor Morgen'. Doel van de campagne is om 60-plussers te stimuleren om het gesprek te voeren over hun toekomst. Bijvoorbeeld over wat je voor elkaar kunt doen als er later zorg nodig is, of het huis waar je nu woont nog bij je past en hoe je fit blijft.
    23 okt 2024
    • Hypotheken
    • Zorg en inkomen
    Meer info
  • pensioen3daagse.jpg (1)

    Nog enkele plekken over bij Telegraaf Pensioen3daagse helpdesk

    Van 12 t/m 14 november organiseert onze partner Wijzer in Geldzaken de Pensioen3daagse. Tijdens dit evenement wordt ook dit jaar weer een pensioenhelpdesk bij de Telegraaf opgetuigd. Consumenten kunnen hier terecht met vragen over hun pensioen. Help jij mee deze helpdesk te bemensen? Er zijn nog enkele plekken over.
    17 okt 2024
    • Pensioen3Daagse
    • Pensioenen
    Meer info
  • Relatiebeeindiging

    Relatiebeëindiging en hypotheekadvies: blijvende aandacht vereist

    In het hypotheekgesprek komen veel onderwerpen aan de orde. De klant wil uiteraard alles weten over de mogelijke financieringsvormen, rente, aflossing, belastingaftrek en ga zo maar door. Ook gevolgen van arbeidsongeschiktheid en overlijden komen aan bod. Een onderwerp dat soms lastiger is om te bespreken is relatiebeëindiging. Terwijl relatiebeëindiging heel vaak direct gevolgen heeft voor de huiseigenaars.
    23 okt 2024
    • Hypotheken
    • Relatiebeëindiging
    Meer info
  • Rechtspraak

    Mag een verzekeraar een belangenbehartiger bij letselschade weigeren?

    Op 15 oktober heeft het Gerechtshof Arnhem – Leeuwarden een verzekeraar terechtgewezen in een zaak waarin deze verzekeraar weigerde om zaken te doen met een letselschadebureau. In principe staat het een slachtoffer vrij om zelf een letselschadebureau uit te kiezen. Volgens het hof mag een verzekeraar dat alleen weigeren wanneer zij daarvoor goede redenen heeft. Daarvan zal met name sprake zijn als er – door de bemoeienis van de belangenbehartiger – gegronde redenen zijn om te vrezen dat het schaderegelingsproces met de benadeelde niet goed zal verlopen of onnodige vertraging zal oplopen.
    30 okt 2024
    • Schade
    Meer info
  • huiskopen.jpg

    Tips van HDN voor actief klantbeheer

    Actief klantbeheer bij met name hypotheken is een veelbesproken onderwerp. In het recente rapport van de AFM naar de kwaliteit van hypotheekadvies kwam nazorg nog als aandachtspunt naar boven. Jaarlijks doet de stichting Actief Klantbeheer een onderzoek onder adviseurs naar de stand van zaken rondom het onderwerp. Naar aanleiding van de resultaten van dit onderzoek heeft HDN het document ‘Actief klantbeheer wegwijzer’ gemaakt.
    22 okt 2024
    • Actief Klantbeheer
    • Hypotheken
    Meer info