Ga naar hoofdinhoud

Archief

  • AFM.jpg

    AFM publiceert inhoudelijke terugkoppeling Markt Monitor

    In haar publicatie Marktindrukken geeft AFM de sector een terugkoppeling van de door adviseurs en bemiddelaars aangeleverde informatie in het kader van de jaarlijkse Markt Monitor en van de gesprekken die de AFM heeft gevoerd met diverse kantoren over de adviespraktijk. Vanwege corona zijn deze laatste gesprekken deels online gevoerd.
    9 dec 2020
    • Vakbekwaamheid
    Meer info
  • nn-logo.png

    Nieuwe SWO NN Zorg beoordeeld

    We hebben de nieuwe SWO NN Zorg uit de ledenkring ter beoordeling gekregen. De overeenkomst hebben we beoordeeld op basis van het refertemodel en het addendum IDD hierop.
    9 dec 2020
    • SWO
    Meer info
  • Privacy6 - nieuws.jpg

    Herhaalde oproep: wil jij met collegaleden sparren over chatbots?

    Een maand geleden publiceerden we een oproep waarin we je vroegen om het ons te laten weten als je met collegaleden wilt sparren over chatbots. Dit naar aanleiding van een vraag die Fop de Groot jr. stelde tijdens de laatste ALV.
    8 dec 2020
    • Vereniging
    Meer info
  • Conservatrix

    Conservatrix failliet verklaard: wat je moet weten als adviseur

    Gisteren is op verzoek van DNB levensverzekeraar Conservatrix failliet verklaard. Op dit moment is er nog veel onduidelijk. In dit ledenbericht zetten we de belangrijkste gevolgen van het faillissement en wat je als adviseur al wel kunt doen op een rij.
    9 dec 2020
    • Relatie aanbieders
    Meer info
  • Koffiebreak

    Heb jij je al aangemeld voor de koffiebreak: Brexit?

    Volgende week donderdag, 17 december, praten we je in een klein half uur graag bij over de Brexit en wat er gaat gebeuren na het einde van de huidige transitieperiode. Deze koffiebreak is vooral interessant als je actief bent in het VK, je contracten hebt waarbij een VK-verzekeraar partij is of als je klanten hebt die risico’s hebben verzekerd (of willen verzekeren) in het VK.
    10 dec 2020
    • Vereniging
    • Europa
    Meer info