Ga naar hoofdinhoud

Archief

  • Webinar.jpg

    Save the date: Webinar ‘Aan de slag met RI&E’ op 16 november

    Er komt steeds meer aandacht voor de Risico-Inventarisatie en -Evaluatie (RI&E). Steeds meer klanten kijken hierbij ook naar hun financieel adviseur. Wanneer is een RI&E verplicht? Hoe maak ik dit onderwerp bespreekbaar met mijn klant? En is hier een rendabel bedieningsconcept van te maken? Adfiz organiseert op 16 november om 14.00 uur een webinar waarin je in een half uur wordt bijgepraat over deze vragen.
    3 nov 2020
    • Risicomanagement
    • Vereniging
    Meer info
  • nn-logo.png

    Uitkomsten bespreking met NN over agro en rechtstreekse benadering

    Eerder brachten we je op de hoogte van ons gesprek met NN over de migratie van Delta Lloyd. Wij hebben toen ook gesproken over meldingen die we de laatste maanden ontvingen over de doorlooptijden bij agro bij NN. In vervolg op deze dialoog heeft NN extra capaciteit ingezet en behoren de wachttijden inmiddels bijna tot het verleden. Daarnaast is gesproken over de rechtstreekse benadering bij inkomensproducten. In dit ledenbericht een update van de ontwikkelingen en onze inzet richting de toekomst.
    4 nov 2020
    • Relatie aanbieders
    Meer info
  • Gefeliciteerd

    Adfiz feliciteert in november 2020

    Iedere maand zijn er bijzondere, belangrijke of feestelijke gebeurtenissen binnen Adfiz. Bijvoorbeeld een lustrumjaar lidmaatschap of bedrijf, fusies en overnames en toetreding van nieuwe leden. Deze maand feliciteren we onderstaande kantoren met hun lustrumjaar lidmaatschap of jubileum oprichting.
    5 nov 2020
    • Vereniging
    Meer info
  • adfiz logo.jpg

    Greep uit de ledenberichten van oktober 2020

    Ieder begin van de maand publiceren we een overzicht van de belangrijkste nieuwsberichten van de afgelopen maand.
    5 nov 2020
    • Vereniging
    Meer info
  • pensioen3daagse.jpg (1)

    Vanmiddag flitswebinar Pensioen3Daagse

    Vandaag is de laatste dag van de Pensioen3Daagse, die afgelopen dinsdag van start is gegaan. Tijdens dit evenement – dat een initiatief is van onze partner Wijzer in Geldzaken (onderdeel van het Ministerie van Financiën) - wordt alles uit de kast gehaald om onder consumenten het pensioenbewustzijn te vergroten. Naast vele andere bijdragen, bestaat onze inbreng ook uit een flitswebinar 'Pensioenadvies van een adviseur. Hoe werkt dat?'
    5 nov 2020
    • Pensioen3Daagse
    Meer info