Ga naar hoofdinhoud

Archief

  • Tweede Kamer Shutterstock

    Tweede Kamer op reces: merendeel dossiers niet controversieel

    Na de val van het kabinet heeft de Tweede Kamer bekeken welke dossiers wel of niet controversieel worden verklaard. Het merendeel van de lopende dossiers, waaronder die op het gebied van financiële markten, is niet controversieel verklaard. In de praktijk heeft de Kamer echter nog maar zeer beperkte tijd om deze zaken te behandelen voordat het reces en de campagne beginnen. Op 4 juli gaat de Kamer namelijk met zomerreces tot en met maandag 1 september.
    1 jul 2025
    • Regeldruk
    • Europa
    Meer info
  • am.jpg

    Doe mee aan het AM Insights 2022 onderzoek

    Hoe denkt de branche over onderwerpen als duurzaamheid, vitaliteit, mobiliteit en digitalisering. Om daar antwoord op te krijgen, is AM gestart met het AM Insights 2022 onderzoek. Help jij mee om van dit onderzoek een succes te maken?
    21 jul 2022
    • Duurzaamheid
    Meer info
  • Corona

    Corona informatie voor klanten

    Sinds medio maart publiceren we volop over (de gevolgen van) het coronavirus en welke maatregelen overheden, aanbieders en andere stakeholders hebben getroffen om jou en je klanten hier zo goed mogelijk doorheen te helpen. Naast al deze informatie schrijven we ook berichten die je kunt gebruiken om klanten te informeren, direct, via nieuwsbrieven of via je site en social media. Je vindt deze op Finfin van Adfiz.
    16 apr 2020
    • coronavirus
    • Klantcommunicatie
    Meer info
  • AFM.jpg

    AFM roept vrijgestelde bemiddelaars op te kijken of zij alsnog een vergunning moeten aanvragen

    Zoals we eerder meldden is de vrijstellingsregeling Wft aangepast door de implementatie van de richtlijn Verzekeringsdistributie (IDD). Door de wijziging van de huidige vrijstellingsregeling worden bepaalde bemiddelaars die tot nog toe waren vrijgesteld van vergunning en Wft-eisen alsnog vergunningplichtig. Voor jou is dit vooral van belang als je samenwerkt met partijen die niet langer onder de vrijstellingsregeling vallen.
    20 jun 2018
    • Europa
    Meer info
  • hacker-cyber-risk-320x300.jpg

    In een paar muisklikken weten hoe veilig je website is

    Bij het laten ontwikkelen van de bedrijfswebsite wordt vaak de focus gelegd op functionaliteit, kosten, doorlooptijd en het uiterlijk van de website. Dat zijn belangrijke onderwerpen, maar de digitale veiligheid is ook van groot belang.
    28 nov 2022
    • Cyberrisk
    Meer info