Ga naar hoofdinhoud

Archief

  • Tulp

    Adfiz en Tulp Hypotheken ondertekenen Convenant Data delen hypotheken

    Adfiz en Tulp Hypotheken hebben het initiatief genomen voor het Convenant Data delen hypotheken. Hierin staan duidelijke en heldere afspraken over het delen van klantinformatie. Zo kunnen onnodige discussies over welke (klant)informatie aanbieders en adviseurs wel en niet mogen delen worden voorkomen.
    3 dec 2019
    • Relatie aanbieders
    • Privacy
    Meer info
  • 110jaaradfiz.jpg

    Een greep uit de ledenberichten van november 2019

    Aan het begin van iedere maand publiceren we een overzicht van de belangrijkste nieuwsberichten van de afgelopen maand.
    4 dec 2019
    • Vereniging
    Meer info
  • Uvalogo

    Met korting naar ACIS symposium De waarde van financieel advies

    Op 13 december organiseert het Amsterdam Centre for Insurance Studies (ACIS) van de Universiteit van Amsterdam, een symposium over de waarde van financieel advies. Als Adfiz-lid kun je deze bijeenkomst, die in Amsterdam plaatsvindt, met korting bijwonen.
    4 dec 2019
    • Waarde van Advies
    Meer info
  • Nhg1

    Woningverduurzaming: NHG biedt rekentool

    Nationale Hypotheek Garantie (NHG) is een campagne gestart (‘Samen kleuren we elke hypotheek groen’) om woningeigenaren ertoe te bewegen hun woning te verduurzamen. Omdat de organisatie beseft dat de adviseur hierin een cruciale rol speelt, hebben ze ons gevraagd aandacht te schenken aan de wijze waarop ze je kunnen faciliteren.
    5 dec 2019
    • Hypotheken
    • Duurzaamheid
    Meer info
  • AFM.jpg

    Check of je DVD nog up to date is

    De AFM heeft de benchmark van de DVD-generator vernieuwd. Hierdoor moet je mogelijk je Dienstverleningsdocument (DVD) aanpassen. Controleer op tijd of je DVD’s nog actueel zijn.
    5 dec 2019
    • Klantcommunicatie
    • Transparantie
    Meer info