Ga naar hoofdinhoud

Archief

  • AFM-logo.jpg

    DNB en AFM willen meer ruimte creëren voor innovatie

    DNB en AFM willen in dialoog gaan met de markt over “meer ruimte voor innovatie in de financiële sector.” Adfiz neemt deel in deze discussie. We hebben onze visie gegeven in reactie op de discussienota. Fintech en innovatie in de financiële sector gaat hard. Ook bij de politiek, wetgever en toezichthouders is dat doorgedrongen en zij spelen daar op in door nu met voorstellen te komen hoe ze deze innovaties kunnen faciliteren. Dit zal ook advieskantoren nieuwe mogelijkheden bieden om sneller, efficiënter en makkelijker nieuwe initiatieven te ontwikkelen. Juist omdat meer techniek kan leiden tot extra behoefte aan persoonlijk advies.
    14 sep 2016
    • Innovatie
    • Regelgeving
    Meer info
  • Protocol voorblad.JPG

    Aanmelding als interim adviseur Protocol faillissementen mogelijk

    Zoals eerder bericht hebben Adfiz, OvFD en het Verbond van Verzekeraars het Protocol afwikkeling faillissement intermediair gelanceerd. Hiermee willen we zorgen dat bij faillissement van een intermediair voorzetting van de dienstverlening in het belang van de klanten blijft gewaarborgd. Dat gebeurt door aanstelling van een interim adviseur door de curator. Je kunt je vanaf nu hiervoor aanmelden via de site van Adfiz.
    14 jan 2016
    • Relatie aanbieders
    Meer info
  • Snel Naar Adfiz Info

    Adfiz info en Adfiz Weekoverzicht vernieuwd

    Achter de schermen wordt nog altijd hard gewerkt aan de vernieuwing van de website. Zo maken we het voor leden en stakeholders makkelijker informatie te vinden. Langzamerhand zijn er steeds minder 'oude stijl' pagina's te vinden en steeds meer pagina's in het nieuwe jasje. Vanaf vandaag zijn ook de Adfiz info en het Adfiz Weekoverzicht, de dagelijkse en wekelijkse nieuwsbrieven van Adfiz in nieuwe stijl.
    10 mei 2022
    Meer info
  • enno nieuw

    Enno Wiertsema spreker Flitscongres AEGON, VU en TKP

    Op vrijdag 17 maart organiseren AEGON, VU en TKP een Flitscongres ‘Stress in het keuzeproces’. Tijdens de bijeenkomst in Amsterdam staat de nieuwe norm keuzebegeleiding op grond van het Wetsvoorstel toekomst pensioenen centraal. Enno gaat tijdens dit congres in op de vraag hoe de deelnemer centraal staat bij keuzebegeleiding.
    13 mrt 2023
    • Pensioenen
    Meer info
  • Verbond Sml

    Adfiz en Verbond in gesprek over evaluatie en verbeteringen Directe Schadeafhandeling

    Sinds 1 juli 2021 kunnen veel WA-autoschades door de eigen verzekeraar worden afgehandeld. Rondom de invoering van de Directe Schadeafhandeling (DSA) hebben Adfiz en Verbond samen opgetrokken om adviseurs goed te informeren over nieuwe manier van schadeafwikkeling. Nu DSA ruim 1 jaar bestaat, organiseerden Adfiz en het Verbond een ronde tafel om samen met adviseurs DSA te evalueren én uitbreidingsmogelijkheden te bespreken. In dit ledenbericht een samenvatting van de belangrijkste uitkomsten.
    19 jul 2022
    • Schade
    Meer info