Ga naar hoofdinhoud

Archief

  • MKB-nederland.jpg

    MKB Nederland ondersteunt statement: "Geen verwerkersovereenkomst met financieel adviseur onder AVG"

    Regelmatig vragen werkgevers hun financieel adviseur met een beroep op de nieuwe privacyregels een verwerkersovereenkomst te sluiten. Zij veronderstellen dat dit verplicht is omdat je persoonsgegevens van werknemers verwerkt voor bijvoorbeeld een pensioenregeling of een verzuimverzekering. In februari informeerden we je al dat dit meestal niet nodig is en in maart deelden we een verklaring hierover die je aan werkgevers kunt verstrekken. Ondertussen waren we ook met VNO-NCW en MKB Nederland in gesprek om het statement door hen te laten ondersteunen, zodat het de werkgever nog meer comfort biedt. Inmiddels heeft MKB Nederland het bericht gedeeld in haar ledennetwerk.
    29 mei 2018
    • Privacy
    Meer info
  • Aegon.jpg

    Aegon scherpt interne procedures aan na klacht over bereikbaarheid schadeafdeling

    Naar aanleiding van een signaal over de slechte bereikbaarheid van de schadeafdeling van Aegon hebben wij hierover contact gehad met de verzekeraar. Naar aanleiding hiervan heeft Aegon de interne processen rondom de communicatie over schade-afhandeling onder de loep genomen. Aegon heeft ons laten weten dat de processen hier en daar zijn aangescherpt en dat daarvoor bij de medewerkers aandacht is gevraagd. Ook zijn mailboxen inmiddels voorzien van een auto-reply functie. De afzender weet zo zeker dat Aegon de mail in goede orde heeft ontvangen en daar zo snel als mogelijk is op terug komt.
    29 mei 2018
    • Ketenefficiency
    • Relatie aanbieders
    Meer info
  • nieuw lid.png

    Toetsing lidmaatschapsaanvraag Licent Assuradeuren B.V.

    Licent Assuradeuren B.V. uit Hengelo heeft een aanvraag voor het lidmaatschap ingediend. Als er geen bezwaar uit de ledenkring komt wordt dit kantoor binnenkort definitief als lid ingeschreven.
    30 mei 2018
    • Vereniging
    Meer info
  • magazine7.jpg

    Adfiz magazine Samenwerken nu ook online te bekijken

    Vorige week verscheen het zesde Adfiz magazine. Heb je deze al ontvangen? Het magazine is nu ook online te bekijken via Adfiz.nl/magazine. We zijn heel erg benieuwd naar je reactie. Uiteraard staat het je vrij dit magazine te delen in je netwerk.
    30 mei 2018
    • Vereniging
    • Ledenvoordeel
    Meer info
  • ledenlab2018.jpg

    Startbijeenkomst LedenLab Adfiz met Aegon zit erop

    Na een succesvolle primeur met Nationale Nederlanden in 2017 is Adfiz dit jaar een tweede LedenLab met Aegon gestart. Deze maand heeft de startbijeenkomst plaatsgevonden. Samen met een aantal Adfiz-leden, Aegon-medewerkers en een aantal collega’s van het Adfiz-bureau hebben we gebrainstormd over de kansen rondom het product ‘beheerd beleggen’. Een beleggingsvorm die door vrijwel elke grote verzekeraar wordt aangeboden.
    30 mei 2018
    • Relatie aanbieders
    • Beleggen
    Meer info