Ga naar hoofdinhoud

Archief

  • poliskluis.png

    Intermediairverzekeraars starten uitvraag adviseur-gegevens voor mijnverzekeringenopeenrij.nl

    Op Mijnverzekeringenopeenrij.nl (de zgn. poliskluis) kunnen consumenten op één plek hun verzekeringen inzien. Na inlog en eenmalige opvraag van polisgegevens krijgt men toegang tot de verzekeringsgegevens. Als de consument een adviseur heeft staan de contactgegevens hier ook vermeld. Verzekeraars gaan jouw contactgegevens opvragen zoals je in de Poliskluis vermeld wilt worden. Daarvoor gebruiken ze een uniform uitvraagformulier.
    23 apr 2018
    • Toegang tot advies
    • Klantcommunicatie
    • Relatie aanbieders
    • Ketenefficiency
    Meer info
  • Nieuws - algemeen.jpg

    Handige tool over samenwonen en financiën om te delen met je klanten

    Als je klant met zijn partner gaat samenwonen, moet er van alles geregeld worden. Door vooraf afspraken te maken wordt het risico op problemen achteraf aanzienlijk kleiner. Met de online tool van onze partner Wijzer in Geldzaken (initiatief Ministerie van Financiën) kun je jouw klanten op een laagdrempelige manier aan het denken zetten over samenwonen en financiën.
    24 apr 2018
    • Klantcommunicatie
    Meer info
  • ZP 1.jpg

    Save the date: Adfiz Zakelijk Platform 19 september

    Actief in de zakelijke markt? Noteer dan alvast woensdag 19 september in je agenda. Dan is namelijk het jaarlijkse Zakelijk Platform van Adfiz. Meer informatie volgt.
    25 apr 2018
    • Vereniging
    Meer info
  • zz-pp-markt.jpg

    Terugblik Particulier Platform - alle verslagen en presentaties bij elkaar

    Het derde Particulier Platform had dit jaar als thema 'Aandacht voor de klant'. In de speciale Particulier Platform nieuwsbrief die we woensdagochtend verstuurden vind je alle informatie en downloads bij elkaar. Heb je deze gemist? Deze kun je terugvinden op: https://bit.ly/2qXsYnL
    25 apr 2018
    • Vereniging
    Meer info
  • hacker-cyber-risk-320x300.jpg

    MKB-nieuwsbrief Veilig Zakelijk Internetten (1)

    Adfiz neemt vanaf de start in 2016 deel aan het project “veilig zakelijk internetten” van MKB-Nederland en VNO-NCW. Dit heeft intussen een uitgebreide set aan informatie en tools opgeleverd om als ondernemer actief te werken aan je cyber-weerbaarheid. Nieuw is nu een serie praktische nieuwsbrieven over Veilig Zakelijk Internetten. Deze week verschijnt deel 2: "Data, privacy en wetgeving”.
    26 apr 2018
    • Cyberrisk
    Meer info