Ga naar hoofdinhoud

Marc van Westerlaak - Adviseur Public Affairs en Beleid

Headerfoto2.jpg
Marc 2023

Marc van Westerlaak

Adviseur Public Affairs en Beleid

Aandachtsgebieden:

Particulier Overleg, Zorg en Inkomen, Financiële Planning, Duurzame Ontwikkeling, Werkgroep BAZ, AI, CSRD

Artikelen van deze auteur

  • vraag uit de praktijk.png

    Vraag uit de praktijk: waarom moet je bij een VvE toch UBO’s vaststellen?

    VvE’s hoeven zich niet te registreren in het UBO-register. Toch vragen verzekeraars en advieskantoren in de praktijk wel informatie uit om vast te stellen wie de belanghebbenden zijn. Waarom is dat als er geen registratieplicht is?
    18 aug 2026
    • Sanctiewet en Wwft
    • Vraag uit de praktijk
    Meer info
  • Adfiz Zomersessie

    Aflevering 5 van onze zomerserie: Verplicht verduurzamen, wat betekent dat voor jouw adviespraktijk?

    Gedurende de vakantiemaanden brengen we iedere donderdag een webinar onder de aandacht uit ons webinararchief. Vandaag de vijfde aflevering uit onze zomerserie: Verplicht verduurzamen, wat betekent dat voor jouw adviespraktijk?
    13 aug 2026
    • Duurzaamheid
    Meer info
  • Peiling

    Zoek-GPT voor Kifid-uitspraken doorzoekt nu ook de Tuchtraad Verzekeraars

    Onze AI-tool die Kifid-uitspraken doorzoekt neemt nu ook uitspraken van de Tuchtraad Verzekeraars mee., met per uitspraak de norm, het oordeel en de praktische betekenis voor adviseurs.
    11 aug 2026
    • AI
    • Klachtenafhandeling
    Meer info
  • Adfiz Zomerseries Vierkant

    Aflevering 4 van onze zomerserie: Bereid je voor op het nieuwe anti-witwasstelsel

    We zijn gestart met de Adfiz Zomerserie. Gedurende de vakantiemaanden brengen we iedere donderdag via de ledenberichten een webinar onder de aandacht. Vandaag aflevering 4: Bereid je voor op het nieuwe anti-witwasstelsel.
    6 aug 2026
    • Sanctiewet en Wwft
    Meer info