Ga naar hoofdinhoud

Webinar Handleiding Transitieplan met Nationale-Nederlanden op 9 september

Adfiz webinar - vierkant

Op 9 september organiseren we een webinar over het opstellen van een goed transitieplan. Dat doen we aan de hand van de Handleiding transitieplan die we eerder samen met het Verbond van Verzekeraars opstelden. In het webinar neemt Marcus Haveman, pensioenspecialist bij Nationale-Nederlanden, je mee door het transitieplan. Stapsgewijs doorloopt hij de rubrieken van het transitieplan.

Tijdens dit webinar komen o.a. de volgende zaken aan bod:

  • algemene tips voor het invullen van het bestaande sjabloon voor een transitieplan
  • wat zijn goede en heldere tekstpassages en wat niet
  • hoe om te gaan met regelingen die al een gelijkblijvende premie hebben
  • toelichting op de uiterste datum om het transitieplan in te dienen (deze ligt eerder in het jaar dan de keuze voor eerbiedigende werking)
  • controlepunten voorafgaand aan het indienen van het transitieplan

Aanmelden

>> klik hier om je direct aan te melden voor het webinar

Tijdens het webinar is er vanzelfsprekend ook ruimte voor het stellen van vragen. Mocht je op voorhand al vragen hebben over waar je in de praktijk tegen aan loopt met het opstellen van een transitieplan, dan kun je die ook nu al aan ons doorgeven via info@adfiz.nl. Deze worden dan in het webinar behandeld.

Het webinar staat gepland op 9 september van 12.00 uur - 13.00 uur.