Samen met INSVER ontwikkelden we 2 nieuwe verduurzamingstools
In nauwe samenwerking met INSVER hebben we twee nieuwe praktische tools ontwikkeld ter ondersteuning van de verduurzaming van de eigen bedrijfsvoering.
Met de tool Stappenplan kan laagdrempelig gestart worden met verduurzaming binnen de eigen organisatie. Maar ook adviseurs die hier al in meer of mindere mate mee bezig zijn kunnen met deze tool verdere stappen zetten om verduurzaming een plek geven in de organisatie.
In de tool Aan de slag staan hele praktische voorbeelden van maatregelen die adviseurs kunnen nemen om de eigen bedrijfsvoering te verduurzamen. Ook worden een aantal praktijkvoorbeelden genoemd van adviseurs die bepaalde maatregelen reeds geïmplementeerd hebben en hun ervaring delen.
>> naar de tools Stappenplan en Aan de slag