Ga naar hoofdinhoud

Jong Management te gast bij Porsche Centrum Gelderland

Jong Management Brussel 2

In Nederland wordt nog altijd veel autodiefstal gepleegd, circa 6.000 keer per jaar. Verzekeraars scherpen daarom hun voorwaarden aan met preventie-eisen. De juiste voertuigbeveiliging verkleint de kans op diefstal en inbraak aanzienlijk. Maar hoe borg je als adviseur dat een klant aantoonbaar voldoet aan de beveiligingseisen? En hoe kies je als autobezitter een systeem dat past bij het voertuig én de polisvoorwaarden? Deze vragen staan centraal tijdens de Jong Management-bijeenkomst op 6 november, waar Martin van Hunen (teamleider recovery team bij Moving Intelligence) de belangrijkste ontwikkelingen toelicht.

Op 6 november is Jong Management te gast bij Porsche Centrum Gelderland. Na de inhoudelijke update over voertuigdiefstal en beveiliging volgt een exclusieve rondleiding door het Porsche Classic Center Museum. We ronden af met een borrel en diner—een mooie kans om bij te praten en nieuwe contacten te leggen.

Jong Management?

Jong Management is hét onderdeel van Adfiz voor eigenaars, managers en toekomstige managers tot 40 jaar. Wij organiseren meerdere Jong Management bijeenkomsten per jaar om kennis over ondernemerschap en management op te doen en te sparren met gelijkgestemden.

Aanmelden

>> Klik hier om aan te melden

Ken je jonge managers voor wie dit mogelijk ook interessant is? Stuur de link naar dit evenement gerust door!

27 okt 2025