Gezocht voor Adfiz Prestatie Onderzoek: Projecten die verzekerbaarheid in zakelijke markt verbeteren

Gezocht voor Adfiz Prestatie Onderzoek: Projecten die verzekerbaarheid in zakelijke markt verbeteren

Met het vernieuwde Adfiz Prestatie Onderzoek gaan we verbeterinitiatieven- en projecten binnen vier categorieën beoordelen, belonen en als te volgen voorbeeld een podium geven. Als lid van Adfiz ben je nadrukkelijk uitgenodigd om projecten en initiatieven te tippen die wat jou betreft voor nominatie in aanmerking komen. Wat voor soort projecten kun je aan denken bij de prijs binnen de categorie Verzekerbaarheid?

Bij zakelijke verzekeringen kampen we al enkele jaren met een harde markt waar prolongaties soms enorm veel werk kosten, communicatie laat op gang komt, premies stijgen en voorwaarden strenger worden. Ook hebben we gezien dat bepaalde sectoren als sector lastig of niet te verzekeren zijn, of dat dekkingen achterblijven bij het tempo van innovaties. Tegelijk voelen we als verzekeringssector de verantwoordelijkheid om voor goede verzekerbaarheid van risico’s te zorgen. Om ontwikkelingen die bijdragen aan deze opdracht te stimuleren is dit thema onderdeel van het Adfiz Prestatie Onderzoek. De jury voor het thema verzekerbaarheid (focus zakelijke markt) staat onder leiding van juryvoorzitter Jurjen Burghgraef

Wij ontvangen graag tips over verzekeraars die projecten of initiatieven die bijvoorbeeld bijdragen aan

  • het verzekerbaar houden of maken van specifieke zakelijke risicogroepen
  • het soepel en efficiënt laten verlopen van het verlengingsproces
  • het makkelijk maken om maatwerk voor specifieke risico’s te realiseren
  • het verzekerbaar houden of maken van innovaties
  • het verzekerbaar houden of maken van duurzaamheidsrisico’s
  • het inzetten van big data om verzekerbaarheid te stimuleren (met oog voor het solidariteitsprincipe)

Ken jij concrete verbeterinitiatieven- en/of projecten van verzekeraars die aandacht mogen verdienen, laat het ons dan weten via het tipformulier. Wij zullen vervolgens aan de betreffende aanbieder vragen het initiatief of project aan te melden, dat kan via www.adfiz.nl/prestatieonderzoek.

>> Ga hier naar het tipformulier

>> Lees hier meer over het Adfiz Prestatie Onderzoek

De overige categorieën zijn:

  • Klantbelang (focus particuliere markt), onder leiding van juryvoorzitter Arjan Vliegenthart
  • Ketenefficiency, onder leiding van juryvoorzitter Wim Henk Steenpoorte
  • Duurzame ontwikkeling, onder leiding van Dick-Jan Abbringh