Ga naar hoofdinhoud

Koffiebreak 'Campagne maandlasten'

Coffee G6f5b9f163 1920

Op de derde donderdag van de maand organiseren we om 9.00 uur een koffiebreak.

Tijdens de online koffiebreak willen we je bijpraten over onderwerpen die ons en onze branche raken: de ene keer uit de actualiteit, weer een andere keer over de lobby of een belangrijk dossier. Uiteraard is er tijdens de koffiebreak ruimte (en dat wordt zelfs aangemoedigd) om vragen te stellen en met elkaar in discussie te gaan. Deze maand draait de koffiebreak om de campagne maandlasten.

De helft van alle Nederlandse huishoudens is financieel kwetsbaar. Liefst 75.000 huishoudens komen al binnen 3 maanden in betaalproblemen als een inkomen zou wegvallen. Adfiz heeft samen met verzekeraars BNP Paribas Cardif en Scildon de handen ineen geslagen en een toolkit ontwikkeld. Met deze toolkit kun jij laagdrempelig het gesprek met je klant aangaan over het betaalbaar houden van maandlasten en mogelijke verzekeringsoplossingen.  

Collega Martin Holleman zal deze toolkit presenteren en toelichten. ​Hierbij gaat hij onder andere in op de aantallen financieel kwetsbare consumenten in Nederland, welke klantgroepen vaak onvoldoende verzekerd zijn en hoe je de toolkit kunt inzetten richting zulke klanten.  

  • 20 jan 2022
  • 9.00 - 9.30 uur
  • Teams
  • Teams
  • nvt
  • 36

    Deelnemers