Op 10 en 11 april organiseren we een Jong Management bijeenkomst. Deze bijeenkomst staat in het teken van het ontmoeten van vak- en leeftijdsgenoten, het uitwisselen van ervaringen en een hoop gezelligheid. Zoals gewoonlijk staat de dag ook in het teken van een thema, dit keer staat de Europese lobby op de agenda. Waar beter om dit onderwerp te bespreken dan in Brussel!
Op donderdag 10 april krijgen we een uniek kijkje achter de schermen bij de Europese wetgever en in de Europese lobby. We starten bij Becobra (voorheen de BVVM), de Belgische beroepsvereniging van verzekeringsmakelaars die met name actief zijn in de dienstverlening aan ondernemingen, organisaties en openbare instellingen. Valerie Nolens (directeur Becobra) neemt ons kort mee in de rol en activiteiten van BVVM. Steve Sartor (voorzitter Becobra) zal ons vervolgens meenemen in de dynamiek van de Belgische markt en de belangrijkste verschillen met Nederland toelichten. Ook delen Nic de Maesschalck (directeur van Bipar) en zijn collega Rebekka de Nie hun inzichten en ervaringen met de Europese lobby. Vervolgens brengen we een bezoek aan het Europees Parlement, waar we in gesprek gaan met Ivo van Es, een Nederlander die werkzaam is bij het secretariaat van de belangrijke ECON commissie in het Europees parlement en zeer goed bekend is met de dagelijkse praktijk en besluitvorming.
Natuurlijk sluiten we de dag af met een gezellige borrel en diner. De liefhebbers gaan vervolgens verder borrelen in de kroeg en kunnen overnachten in het nabijgelegen Thon Hotel EU. De volgende ochtend staat er alleen nog een gezamenlijk ontbijt op het programma.
Al met al, een leerzaam en vooral gezellig programma, met volop de gelegenheid om te netwerken.
Log nu in als lid om je aan te melden. Heb je problemen met inloggen? Of ben je een onafhankelijk financieel adviseur, maar (nog) geen lid en heb je interesse om deel te nemen? Stuur dan een e-mail naar info@adfiz.nl.
Je moet inloggen om deze informatie te kunnen inzien.
Locatie Evenement
ntb