Verbond organiseert klimaatmiddag; korting voor Adfiz leden

Verbond organiseert klimaatmiddag; korting voor Adfiz leden

Dinsdagmiddag 11 oktober organiseert het Verbond een klimaatmiddag. Aanmelden kan nog tot aanstaande vrijdag om 12 uur. 

De Klimaatmiddag begint met de keynote-speech van weervrouw en klimaatdeskundige Helga van Leur. Zij praat de aanwezigen bij over de laatste ontwikkelingen op het gebied van klimaatverandering en wat we kunnen doen om ons daarop voor te bereiden. 

In aansluitende deelsessies delen deskundigen vervolgens hun kennis en beantwoorden vragen als:  

  • Hoe kun je schade op een circulaire, duurzame manier herstellen?  
  • In hoeverre kunnen we als sector voorlopen op en afwijken van de producteconomie en een strategisch, duurzaam beleggingsbeleid voeren?  
  • En, hoe zit het early warning system van het KNMI in elkaar, en wat voor impact kan dit nieuwe systeem op kleine en grotere schaal hebben? 

De klimaatmiddag vindt plaats bij het Verbond van Verzekeraars in Den Haag. Als Adfiz-lid bedragen de deelnamekosten € 49,- in plaats van € 69,- (excl. BTW). Voor meer informatie: zie het programma op de website van het Verbond.