Webinar: Aan de slag met RI&E
Er komt steeds meer aandacht voor de Risico-Inventarisatie en -Evaluatie (RI&E). Steeds meer klanten kijken hierbij ook naar hun financieel adviseur. Wanneer is een RI&E verplicht? Hoe maak ik dit onderwerp bespreekbaar met mijn klant? En is hier een rendabel bedieningsconcept van te maken?
Tijdens een live webinar dat wij gisteren organiseerden werden maar liefst 185 deelnemers bijgepraat over deze vragen. Sprekers waren onder andere directeur Heidi Boussen van het Ministerie van Sociale Zaken en Adfiz-lid Tim Hamoen van Releva.
Kon jij niet aanwezig zijn bij het webinar, maar wel benieuwd naar wat er allemaal werd verteld? In ons kennisdossier staat nu de opname van het webinar bij de tools. Ook vind je hier allerlei informatie en handige tools die je zouden kunnen helpen wanneer je aan de slag gaat met RI&E.
Klik hier om naar ons kennisdossier te gaan.