Op donderdag 24 maart staat de volgende Jong Management bijeenkomst op de planning. Dit keer met het thema: De adviseur van de toekomst. Wat houdt het in? Hoe ben je als adviseur toekomstbestendig? Wat zijn trends die we nu al zien? Hoe kijk jij tegen dit onderwerp aan? We gaan tijdens deze middag graag in gesprek.
Naast het bespreken van ongetwijfeld interessante invalshoeken, komt ook Barbara Stoopman haar visie op de toekomst vertellen. Barbara is eigenaar van Nouveau Consultancy en auteur van het boek ‘Het nieuwe verzekeren’.
Natuurlijk is deze middag de ultieme gelegenheid vak- en leeftijdsgenoten te ontmoeten en ervaringen uit te wisselen. Daarom sluiten we de middag af met een borrel en voor de liefhebbers wordt een aansluitend diner georganiseerd.
De bijeenkomst vindt plaatst in ‘Bij Qunis’. Dit is gevestigd in het oude stoomgemaal van Lijnden, gelegen onder de rook van Amsterdam en dichtbij Schiphol.
Jong Management?
Jong Management is hét onderdeel van de vereniging voor jonge managers en toekomstige managers tot 40 jaar. Bijeenkomsten om kennis over ondernemerschap en management op te doen en te sparren met gelijkgestemden.
Ken je jonge managers voor wie dit mogelijk ook interessant is? Stuur de link naar dit evenement gerust door!
Log nu in als lid om je aan te melden. Heb je problemen met inloggen of ben je geen lid? Stuur dan een e-mail naar info@adfiz.nl.
Locatie Evenement
Bij Qunis