Adfiz nieuws> Alle berichten
Parallelsessie: Grip op financiën, klant aan het roer
22-12-2011 Tags: Klantbelang, Ledenvoordeel, Vertrouwen> Print
De middag van het Adfiz Nieuwjaarscongres staat volledig in het teken van concrete kennis- en werksessies die praktische inspiratie bieden om actief in kwaliteit te investeren. Voor meer informatie of aanmeldingen kunt u naar de congressite.
Grip op financiën, klant aan het roer
Een lange termijn relatie met uw klant eist betrokkenheid van beide kanten
Spreker: Paul Heuperman
Recente onderzoeken onder consumenten en mkb geven steeds vaker het beeld dat klanten meer willen weten over hun eigen financiën. Echter, ervaring uit de praktijk van het intermediair is vaak dat klanten hierin geen interesse lijken te hebben. Dat zij enkel een specifiek doel willen bereiken. Zonder te willen weten of dit nu wel verstandig is. Hoe komt dit verschil?
Als adviseur wil je de klant motiveren en doordringen van de noodzaak om actiever met de eigen financiën, inclusief verzekeringen, om te gaan. Het liefst heb je klanten die jouw breed advies willen, die betrokken zijn bij hun eigen financiële situatie en zelf, met de adviseur naast zich, aan het roer staan. Hoe vindt je deze klant? Wat is jouw rol als de adviseur hierin? Hoe overwin je weerstand? Hoe ziet het adviesproces bij deze moderne klanten eruit? En op welke wijze verloopt de communicatie?
Zo maar enkele vragen die in deze sessie centraal staan. Voor de toekomstgerichte adviseur, die inspiratie wil opdoen, de klant wil ontzorgen, een toekomstgerichte adviespraktijk wil opbouwen en een praktisch antwoord op vragen wil.
Reserveren
U kunt zich hier aanmelden voor het congres.
Alle parallelsessies zijn vrij toegankelijk. Wilt u zeker zijn van een plaats? Dan kunt u hier inschrijven voor specifieke sessies
Gerelateerd nieuws
- 16-05-2012 Adfiz: uitvoering nieuwe regelgeving uitdrukkelijk gewenst per 1-1-2013
- 16-05-2012 VVP Opinie: onafhankelijk advies is prima te verkopen
- 14-05-2012 Consultatiereactie Wijzigingsbesluit financiële markten 2013: Veel...
- 08-03-2012 Politiek maakt stevige stap in goede richting gelijk speelveld, kritisch op...
- 07-03-2012 Adfiz: “Politici doen recht aan doelstelling provisieverbod”
- 23-02-2012 Provisieverbod: liever volledig, maar desnoods vrijwillig
- 05-01-2012 Parallelsessie Aplaza: Goede service, goed proces
- 04-01-2012 Parallelsessie Financieel College: Wft Pensioen, wat ga ik doen?
- 29-12-2011 Praat mee over kwaliteit op LinkedIn en Twitter
- 29-12-2011 Parallelsessie Financieel College: Erkende kwaliteit met EVC
- 23-12-2011 Parallelsessie: Een kwestie van vertrouwen
- 21-12-2011 Parallelsessie: Hoe creëer ik een klant die zijn eigen behoeften echt kent?
- 20-12-2011 Parallelsessie: De kortste weg naar loyaliteit
- 19-12-2011 Parallelsessie: zo'n adviseur is goud waard
- 29-11-2011 Prestaties verzekeraars belangrijk inkoopcriterium
- 24-11-2011 AFM interpretatie inzake terugboekrisico is onjuist
- 25-08-2011 Rechtstreekse benadering doet afbreuk aan zorgvuldige adviespraktijk
- 02-08-2011 Adfiz: nu beleggingspolis verbeteren kan duizenden euro’s voordeel...
- 17-06-2011 Adfiz-statement AFM-onderzoek naar AOV
- 05-05-2011 VVP: Opinie "portefeuillerecht dient vooral klantbelang"



